Môžem užívať tehotenské vitamíny i napriek tomu, že ešte nemám tehotenstvo potvrdené od doktorky?

Zodpovedané
14. sep 2021

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Môžem užívať tehotenské vitamíny i napriek tomu, že ešte nemám tehotenstvo potvrdené od doktorky?

Iba Clearblue mi to ukázal. Bojím sa, aby to nebolo mimomaternicové tehotenstvo.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, samozrejme môžete.

Neviem síce prečo myslíte hneď na mimomaternicové tehotenstvo, ale ide iba o komplex vitamínov, ktorý by aj tak nemal žiadny vplyv na rozvoj mimomaternicového tehotenstva.

Neobávajte sa, všetko bude v poriadku.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník