Aký je kombinovaný kočík Hauck Pacific 4 3v1?

Zodpovedané
6. aug 2022

Ahoj,

páči sa mi Hauck Pacific 4 3v1 Shop N Drive Set Caviar.

Aký máš názor na tento kočík na prvých pár mesiacov športu?

Potom budeme mať iný.

Ďakujem

Ahoj,

neviem ako presne myslíš poznámku, že na prvých pár mesiacov športu. Predpokladám, že športom nazývaš prechádzku. Pretože dieťa v prvých mesiacoch nie je stavané na natriasanie v teréne.

Hauck Pacific 4 je typ kočíka so sedadlom 2v1. To znamená, že hlboká vanička sa potiahnutím za pásy zmení na športové sedadlo. Je to cenovo dostupný model, ktorý je vhodný do mestského terénu. Má k tomu prispôsobené dvojité odpruženie penových kolies. Vo svojej kategórií (typ sedadla 2v1) patrí medzi Top kočíky. Má oproti kolegom menšie vnútorné rozmery. Je vhodný pre nižších rodičov.

Podobným modelom je populárny Petite&Mars Grand II alebo elegantné Lionelo Greet .

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally