Golfový kočík so spojenou rúčkou do 500 eur, mal by zvládnuť ľahší terén (Joolz Aer, BGB Bee..?)

Zodpovedané
13. máj 2020

Ahoj 😊

Potrebovala by som poradiť nejaký golfový kočík, skôr do mesta, ale aby zvládol aj nejaký ľahší terén v prírode. Rúčku by mal mať spojenú. Cena tak do 500€. (Rozmýšľala som nad Joolz Aer alebo Bee) 🤷🏽‍♀️

Ďakujem 😊

Ahoj,

to, čo ty uvádzaš, tak Joolz Aer či Bugaboo Bee sú skôr skladné športové kočíky než golfky. Za golfky reálne ide považovať len typ skladací sa na dáždnik a ten už tieto športiačiky prekonali. Ak by musel byť z týchto dvoch, poviem Joolz, ale nemyslím si, že je ok na terén, aj keď len ľahší.

Joolz Aer

Bugaboo Bee 5

Každopádne, jedna vec je potrebná tu povedať - nie sú na terén, ani jeden, čo uvádzaš. Ani ľahší. Ako, prejdete, ale majú primalé kolesá, takže to nebude pohodlné, budete sa zasekávať, proste - nie. Ak chceš niečo tak malé ale aj na nerovnosti, kuk po Cybex Eezy S+ či Eezy S+2 kvôli aspoň trochu väčším kolesám. Mimo toho treba pozrieť trošku väčšie kočíky, aj tak Bee-čko nie je skladné. Tak prečo nie.

Cybex Eezy S+

Cybex Eezy S+²

Za mňa do prírody jednoznačne niečo ako Baby Jogger City Mini GT2, aj keď je mi jasné, že podľa tvojich predbežných typov to nebude dostatočné štýlovka. To pohodlie ale stojí za to zvážiť.

Baby Jogger City Mini GT2

Ďalej spomeniem TFK Dot 2.

TFK Dot 2

A určite stoja za to aj skutočné golfáče schopné čosi prejsť Maclaren Techno Arc či Techno XLR so spojenou rúčkou.

Maclaren Techno Arc

Maclaren Techno XLR 2018

Quinny Zapp Flex Plus je potom už taký hybrid, ale zaujímavý na spomenutie.

Quinny Zapp Flex Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli