Je lepší kočík Petite Mars up alebo Babystyle Hybrid Ezy Fold?

Zodpovedané
10. aug 2021

Ahoj,

zvažujem kúpu cestovného kočíka Petite Mars up alebo Babystyle hybrid ezy fold. Rozhodujem sa medzi týmito dvoma kvôli polohovaniu bez pásu.

Ktorý je lepší?

Videla som iba Up a nebola som si ním celkom istá, preto hľadám aj iné možnosti. Pripadne si rada nechám poradiť, inú značku a model. Cena maximálne cca 250 eur.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem

Ahoj,

veľké rozdiely, medzi týmito dvoma spomínanými modelmi kočíkov ani nie sú. Pre mňa dosť dôležitým je maximálne zaťaženie pre jedno dieťa, ktoré je u Babystyle Hybrid Ezy Fold a to 22 kg. Je to dosť dôležitý parameter. Taktiež kvalitnejšie prevedenie kolies.

Skús si pozrieť aj tieto typy kočíkov s polohovaním s pásom a niektoré z nich aj veľkou strieškou, ktorú určite oceníš. Brevi Mini Large, Joie Aire Skip, Mamas&Papas Acro, Mee-go Feather, Phil&Teds Go 2020+.

Brevi Mini Large

Joie Aire Skip

Mamas&Papas Acro

Mee-go Feather

Phil&Teds Go 2020+

Viac ti neviem poradiť nakoľko, teraz som strieľala naslepo, keďže si toho veľa nenapísala.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally