Je možné pripojiť vajíčko Cybex Aton Q na hlboký kočík Kunert Rotax 2019?

Zodpovedané
9. sep 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom pripojenia vajíčka.

Je možné pripojiť vajíčko Cybex Aton Q na hlboký kočík Kunert Rotax 2019?

Je možné kúpiť nejaké adaptéry a vajíčko si napojiť aj na túto konštrukciu?

Ďakujem

Ahoj,

vajíčko je kompatibilné na tieto druhy: ABC Design 3Tec, ABC Design Turbo 4S, ABC Design Turbo 6 Style, ABC Design Viper 4 2017, ABC Design Zoom, Cybex Callisto, Cybex Onyx.

ABC Design 3Tec

ABC Design Turbo 4S

ABC Design Turbo 6 Style

ABC Design Viper 4 2017

ABC Design Zoom 2015

Cybex Callisto

Cybex Onyx

Takže na tvoj Kunert Rotax 2019 nebude pasovať.

Kunert Rotax

Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally