Peg-Pérego YPSI alebo Z4 súrodenecká zostava - sú u nás súrodenecké kombinácie vôbec dostupné?

Zodpovedané
21. júl 2020

Hľadala som na slovenských internetových stránkach, ale nikde nie je v ponuke v súrodeneckej verzii, ani samostatne adaptéry a druhý sedák. Neviete prečo? Dá sa vôbec u nás kúpiť? Písala som do dvoch obchodov, ale z jedného mi odpísali, že nemajú a nič viac, a z druhého mi zatiaľ ani neodpísali. Poradíte?

Ahoj,

americká verzia Agio Z4 u nás nie je dostupná vôbec. Mrzí ma to.

Agio Z4

Jeho v podstate rovnaká variácia Peg-Pérego Ypsi u nás kúpiť dostať, ale akosi pre náš trh nedodávajú double adaptéry a celkovo žiadne double príslušenstvo. Double adaptéry sa dajú zohnať cez Amazon, ale poštovné je strašné. Sedadlá sú rovnaké, takže to by potom bolo treba doobjednať len druhé to isté. To by myslím naši predajcovia mali byť schopní zrealizovať.

Peg-Pérego Ypsi

Ale asi skôr poradím pozrieť sa po iných double modeloch. Keby si niečo potrebovala, alebo sa niečo pokazilo, tak skôr to pri u nás dostupných kočíkoch vyriešiš.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli