Ako nahradím predčasne narodenej 2,5 ročnej dcére s alergiou na BKM mliečne potraviny?

Zodpovedané
29. apr 2021

Dobrý deň,

moja dcéra bola predčasne narodená v 28. týždni - 700 gr a 30 cm. Teraz má 2,5 roka a váži iba 8 kg.V decembri bola zistená alergia BKM a odvtedy nedávame mliečne a vôbec nepriberá.

Čím by sa dali nahradiť tie mliečne potraviny?

Ďakujem

Dobrý deň,

tuto asi nebude problém v tom, že nepriberá kvôli diéte bez MBK. Rada by som si s vami prešla anamnézu a stravu vašej dcérky a pomohla vám nastaviť správne stravovanie, aby ste mohli aj do budúcna predchádzať zdravotným ťažkostiam.

Budem rada ak sa prihlásite na online konzultáciu.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/