Znamená sfarbenie kože na bruchu alergiu?

Zodpovedané
16. okt 2023

Dobrý deň,

na veľkej ploche brucha a bokov sa mi sfarbila koža výrazne do červenobordova a miestami až do fialovej farby. Bola som u OL, ktorý mi robil krvné testy. Robil aj na boréliu a tá však vyšla negatívna. Bola som aj na kožnom a lekárka sa vyjadrila, že nevie čo to je. Tento stav sfarbenia už trvá približne 2 mesiace.

Môže ísť o alergiu?

Na koho sa obrátiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

jedine by som Vám poradila hľadať iný názor. Iný kožný lekár, imunoalergológ, gastroenterológ a podobne.

Držím palce

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/