Aký je rozdiel medzi Joie i-Spin 360 a Joie i-Spin 360 E?

Zodpovedané
21. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačiek Joie i-Spin 360 a Joie i-Spin 360 E.

Aké sú medzi nimi rozdiely?

Je pravda, že Joie i-Spin 360 E nemá novorodeneckú vložku?

Ako dlho je nutné používať novorodeneckú vložku?

Aký je rozdiel medzi Joie i-Spin 360 E 2021 a 2022?

Syn má 8 mesiacov, 72 cm a váži 8,2 kg. Prvé samostatné sedy má za sebou. Auto: VW Passat combi, šikmé sedadlá.

Ďakujem

Dobrý deň,

rozdiel v nich je len v tom, že verzia Joie i-Spin 360 E neobsahuje novorodeneckú vložku.

Medzi verziou 2021 a 2022 nie je žiadny rozdiel.

Verzia bez vložky je vhodná pre deti od 61 cm, ale ideálne by bolo autosedačku odskúšať. Každé dieťa je stavbou tela iné, a preto sa nedá takto zhodnotiť, či už by bola verzia bez vložky vhodná pre Vášho synčeka.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.