9-ročná dcéra má nožičky do X a ploché nohy. Ktorá značka topánok je vyššia a má spevnenú pätu?

Zodpovedané
6. mar 2024

Dobrý deň,

naša 9-ročná dcéra má nožičky do X + ploché nohy. Na noc dostala nebandážové ortézy. Doktorka kázala kúpiť trochu vyššie topánky so spevnenou pätou.

Viete nám poradiť značku?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak hľadáte topánky pre vašu 9-ročnú dcéru s nožičkami do "X" a plochými nohami, zvážte značky ako napríklad Protetika Barefoot alebo Froddo.

Kľúčom k správnemu výberu topánok je poznať presné rozmery nohy Vašej dcéry - dĺžku a šírku. Tieto rozmery Vám pomôžu vybrať topánky, ktoré poskytnú potrebnú podporu a aj pohodlie. Odporúčam Vám obrátiť sa na špecializovanú predajňu, kde môžu nohy dcéry odborne zmerať a poradia Vám topánky, ktoré budú najlepšie vyhovovať jej potrebám.

Ak potrebujete ďalšie poradenstvo, alebo máte špecifické otázky týkajúce sa výberu topánok, neváhajte ma kontaktovať. Rada Vám poskytnem ďalšie informácie a pomôžem nájsť najlepšie riešenie pre dcéru.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk