Aké topánky pre 15-mesačné dievčatko, ktoré má široké nožičky?

Zodpovedané
3. apr 2024

Dobrý deň,

dcérka má 15 mesiacov a hľadám pre ňu značky a modely barefoot topánočiek, ktoré sú vhodné na širokú nožičku. Dĺžka nožičky je 13,5 cm, šírka 6,5 cm. Prvé topánočky jej sadli od značky Beda. Momentálne ma zaujímajú sandálky na leto. Chodí od februára.

Viete mi poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

keďže Vaša dcérka má širšie nožičky a prvé topánočky jej sadli od značky Beda, určite je dobrý nápad pokračovať s touto značkou aj pri výbere letných sandálok. Beda je známa svojimi barefoot modelmi, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby podporovali prirodzený vývoj a pohyb nohy. A zároveň, aby poskytovali dostatočný priestor pre širšie nožičky.

Okrem značky Beda, môžete zvážiť aj iné značky špecializujúce sa na barefoot obuv, ktoré sú vhodné pre široké nohy. Napríklad Tikki Shoes. Je dobré sledovať, aby sandálky mali nastaviteľný popruh okolo členku pre dobrú stabilitu, a to najmä pre deti, ktoré začali chodiť nedávno. Plus odporúčam uzavretú špičku. Predíte tým prípadným úrazom prštekov pri ešte nie celkom stabilných krôčkoch.

Prajem Vám príjemný výber a krásne prvé leto plné chôdze Vašej dcérky v nových sandálkach!

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk