Bolesť podbruška po KET. Sú moje príznaky spojené s liečbou alebo s neúspechom transferu?

Zodpovedané
23. mar 2021

Dobrý deň,

som 7. deň po kryoembryotransfere a mám bolesti podbruška a krížovej oblasti ako na menštruáciu. Užívam 3x2 mg Estrofem, Prolutex, Progestanelle, Clexane, Anopyrin a intralipidové infúzie.

Môžu byť spojené moje príznaky s liečbou, alebo sú spojené s neúspechom transferu?

Ďakujem

Dobrý deň,

práve naopak, tieto príznaky môžu byť kľudne spojené s uhniezdením embrya a teda s úspešnou liečbou.

Držim veľmi palce.

Dr. Rybánska