Aké bylinky pomôžu pri azoospermii a nízkom testosteróne?

Zodpovedané
13. sep 2023

Dobrý deň,

máme stanovenú diagnózu azoospermia a nízky testosterón. Čitala som, že je veľmi dobrá Krpčiarka šípolistá.

Aký je Váš názor?

Je niečo z čínskej medicíny, čo nám môže pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

azoospermia môže mať viacero príčin, pri niektorých sa pri liečbe používa aj Krpčiarka šípolistá ale spolu s ďalšími bylinami. Samotná Krpčiarka v monoterapii na vyriešenie problému nestačí. Na posúdenie jej vhodnosti je potrebná diagnostika.

Pomocou akupunktúry a terapie bylinnými zmesami namiešanými podľa diagnózy pacienta sa dá liečiť azoospermia aj nízky testosterón. Nutnosťou je absolvovanie kompletnej diagnostiky.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/