Aké prírodné lieky a aká alternatívna liečba zaberá na mykoplazmu?

Zodpovedané
9. máj 2024

Dobrý deň,

už 2 týždne som chorý. Najskôr mi bola diagnostikovaná pľúcna chlamýdia a doktor mi predpísal Azythromicin, s ktorým nemám dobré skúsenosti. Z tohto lieku som mal veľmi závažné nežiadúce účinky. Objednal som si Cistus complex na chlamýdie. Dnes som bol na kontrole a pán doktor povedal, že mi vyšla pľúcna mykoplazma.

Aké prírodné lieky a aká alternatívna liečba zaberá na mykoplazmu?

Pomáha cistus komplex aj na mykoplazmu?

Ďakujem

Dobrý deň,

s Cistus complexom nemám skúsenosti.

Pri liečbe treba podporiť pľúca, robiť dychové cvičenia. Dôležitý je pobyt na čerstvom vzduchu, strava hlavne varená, parená, teplé kašovité raňajky, piť počas dňa nápoje minimálne v teplote tela, vyhnúť sa sladkostiam, mliečnym výrobkom a veľmi pikantným jedlám. Bylinnú liečbu by som Vám vedela odporučiť len na základe komplexnej diagnostiky.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/