Existuje prírodná liečba helikobaktera?

Zodpovedané
9. nov 2023

Dobrý deň,

diagnostikovali mi helikobaktera, nemám zatiaľ žiadne problémy. Minulý rok som mala ekzém, s ktorým som sa trápila 6 mesiacov. Potom sa mi po tele objavili fľaky (kruhy), tým sa to všetko ukľudnilo a ekzém odišiel.

Doktor mi predpísal dvojo silných ATB na 2 týždne. Aj som ich začala užívať, ale bolela ma strašne hlava a nebolo mi dobre. Tak som sa rozhodla pre prírodnú liečbu. Kúpila som si Citricidal kvapky 60 % koncentrát. Začala som to užívať, ale neviem, či dobre 5 kvapiek ráno a 5 kvapiek večer. Ešte užívam probiotiká ExHelico, ktoré som si kúpila v lekárni. Sú mierené presne ne helicobaktera.

Je niečo prírodné, čo mi môže pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom na problémy s ekzémom a fľakmi na koži, následne helikobakter, tak problém (vnútorné horko) koluje v tele, preto by bola vhodná komplexná liečba čínskou bylinnou terapiou ideálne spolu s akupunktúrou.

Nevyhnutnosťou bude úprava dietetiky s vynechaním kávy, alkoholu, pikantných a iných zahrievajúcich jedál a nápojov a sladkostí.

K užívaniu Citridacalu a ExHelico sa Vám neviem vyjadriť, nemám s nimi skúsenosti. Podľa popisu na internete si myslím, že to nebude postačovať na vyriešenie Vášho problému komplexne. Možno to na chvíľu pomôže, ale problém (vnútorné horko) môže vyraziť niekde inde v tele.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/