Je v poriadku strava a vyprázdňovanie môjho 4,5 mesačného synčeka?

Zodpovedané
2. sep 2021

Dobrý deň,

mám skoro 7 mesačného synčeka, ktorý pije umelé mlieko a od 4,5 mesiaca ho prikrmujem.

Veľmi mu chuti papať. Jedáva plné porcie.
Desiata - ovocie, výživa nesladená.
Obed - zelenina, žĺtok, šošovica a už aj mäsko sme skúšali minulý týždeň.
Olovrant a raňajky - umelé mlieko.
Večera - kaše z celých zŕn domáce s ovocím, alebo zeleninou.

Kaká 3x denne.

Je to ok, keď v podstate prevažuje u neho už normálna strava?

Kakanie po zavedení bielkoviny bolo až 5x denne. Idu aj zúbky, bolesti bruška nemá.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň

je to v poriadku. Strava je pekná, kakanie tiež v norme.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička