Je možné zmenšenie a vydvihnutie prsníkov aj bez implantátov?

Zodpovedané
18. máj 2024

Dobrý deň,

rada by som sa informovala.

Kde v oblasti Žilinského kraja je najlepšie podstúpiť operáciu na zmenšenie a vydvihnutie prsníkov?

Je možné zmenšenie a vydvihnutie aj bez implantátov?

Ďakujem

Dobrý deň,

ste si istá, že blízkosť kliniky je vhodný faktor na výber chirurga? Je to rozhodnutie, ktorého výsledky si so sebou v dobrom aj zlom prípade môžete niesť celý život.

Absolvujte aspoň 2 - 3 konzultácie v klinikách, ktoré Vás oslovia svojim prístupom, výsledkami a komunikáciou aj pre prípad komplikácií. Slovensko nie je tak veľké, aby nebol dostatok chirurgov dostupných do 2 hodiny cesty autom.

Nie vždy je potrebný implantát, ak máte dostatok vlastného tkaniva. Dokonca imlantát môže byť nevhodný.

Ak chcete prsia podvihnúť a aj zmenšiť, implantát určite nie je potrebný!

Nie je nad pekné prsia, ktoré nepotrebujete zväčšovať implantátom.