Odhalí vyšetrenie na prístroji Diers dôvod tuhnutia v oblasti krížov?

Zodpovedané
9. apr 2024

Dobrý deň,

poslednú dobu cítim ťah a tuhnutie v oblasti krížov.

Bolo by vhodné vyšetrenie na prístroji Diers?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto vyšetrenie je pre Vás vhodné. Nedokážeme však s istotou tvrdiť, že odhalí príčinu tuhnutia. Vie však poukázať na funkčné poruchy pohybového aparátu, ktorý môžu daný problém spôsobovať. Toto vyšetrenie vie poskytnúť obrovské množstno informácii pre fyzioterapeuta, ktorý sa bude Vaším problémom zaoberať. Vyšetrenie je pre Vás určite vhodné.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk