Čo mi pomôže, keď mám preťažený sval?

Zodpovedané
30. okt 2019

Dobrý večer,

mám po operácii meniskusu a 4 mesiace som maródila. Ako som začala pracovať, tak ortopéd mi povedal, že mám preťažený sval biceps femoris.

Mám silné bolesti.

Čo mi pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

vhodná je osobná konzultácia s terapeutom.

Je nutné hľadať príčinu z akého dôvodu je sval preťažený, či ide o následok cvičenia alebo následok z nejakej činnosti, ktorú vykonávate v práci či v bežnom živote.

Tiež ako prebiehala rehabilitácia po zákroku. Na mnohé otázky sa musí terapeut opýtať a tiež vyšetriť v akom stave je koleno a okolité svaly.

V prípade záujmu Vás srdečne privítame u nás na klinike, kde je niekoľko vyškolených terapeutov.

Prajem pekný deň,
Bc. Eva Slamová
Rehab – Klinik Bratislava
www.rehabklinik.sk