Je vhodné kombinovať Solmucol, Mucosolvan Junior a Kalciový sirup?

Zodpovedané
22. jan 2024

Dobrý deň,

3-ročný syn má od štvrtka večera teploty do 38,9°C. Cez deň teplota klesne, večer zase stúpne. Dávam na striedačku Panadol a Nurofen. Má ešte hustý hlienovitý sopeľ, dávam morskú vodu a nasivin. Trošku sem tam zakašle, suchý kašeľ.

Môžem mu dávať Solmucol, Mucosolvan Junior, Kalciový sirup?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem Vám za otázku.

Kombináciu Solmucol a Mucosolvan neodporúčam. Vyberte si len jeden produkt na vlhký kašeľ a ten podávajte.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie