Môžem 2-ročnému dieťaťu podávať v období vzdoru Pediakid sirup na upokojenie?

Zodpovedané
25. nov 2022

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom užívania sirupu Pediakid u môjho dieťaťa, ktoré má 2 roky a 3 mesiace.

Môžem dieťaťu podávať v období vzdoru tento sirup na upokojenie?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete.

Osobne si však myslím, že veľký efekt to v tomto období mať nebude.

Ak sa sirup rozhodnete vyskúšať, podáva sa 1 čajová lyžička 1x denne po jedle. Odporúča sa 1-2-mesačná kúra.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut