Môžem užívať Femibion 1 v 16. týždni?

Zodpovedané
13. feb 2019

Dobrý deň,

som v 16. týždni tehotenstva a užívam Femibion 1. Môžem ho ešte užívať?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

správne by ste mali užívať Femibion 1 len do 12.teho týždňa a potom prejsť na Femibion 2.
Ale ak chcete doužívať balenie Femibion 1, môžte a potom nabehnete na Femibion 2.

Líšia sa len mierne v zastúpení množstva vitamínov, hlavný rozdiel je v tom, že Femibion 2 má navyše DHA - čiže omega 3 mastné kyseliny. Omega 3 môžte však prijímať aj v strave, nachádzajú sa v orechoch, rybách, či olejoch.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová