Môžem užívať Inofolic ako náhradu za LejdyVita?

Zodpovedané
5. júl 2022

Dobrý deň,

v rámci prípravy na tehotenstvo užívam už viac ako pol roka LejdyVita. Keď som si chcela nedávno objednať ďalšie balenia, zistila som, že sa prestal predávať.
Akým iným doplnkom by som mohla nahradiť LejdyVita? Môže to byť napríklad Inofolic?

Ďakujem

Dobrý deň,

najpodobnejšie zložením sú prípravky Femibion 1 a GS Mamavit.

Inofolic pri plánovaní tehotenstva užívať môžete. Na rozdiel od Femibionu a Mamavitu, ktoré obsahujú komplex vitamínov a minerálov, sa v zložení nachádza kombinácia - kyselina listová a myo-inozitol.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut