Som na začiatku tehotenstva. Môžem užiť Sédatif PC, keď mi bude najťažšie?

Zodpovedané
24. mar 2020

Dobrý deň,

nedávno som zistila, že som tehotná. Trpím občasnými úzkosťami. Pred tehotenstvom som občas užívala Sédatif PC. Nebrala som tento liek pravidelne, iba keď mi bolo ťažko a nedalo sa vydržať. Už dávno som ho neužila.

Momentálne sa mi vrátili úzkosti. Som ešte len na začiatku tehotenstva, doma máme už ponorku a neustále rozmýšľam ako bude ďalej. Môj syn je veľmi náročné dieťa a toto všetko vo mne spúšťa úzkosti.

Vyvetrať sa môžem ísť až keď príde muž z práce večer domov. Inak som celý deň zatvorená so synom bez akéhokoľvek sociálneho kontaktu.

Môžem užiť Sédatif PC, keď mi bude najťažšie?

Ďakujem

Dobrý deň,

Sedatif PC je homeopatický liek a môžte ho užívať aj v období tehotenstva.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová