Aký je Váš názor na moje výsledky z histológie?

Zodpovedané
23. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť o zhodnotenie výsledkov z histológie.

Aký je Váš názor na moje výsledky?

Akú liečbu, resp. prevenciu mi odporúčate?

Nemohlo sa mi to dostať do tela?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

výsledky vyšetrení by mal vždy zhodnotiť lekár, ktorý ich odosielal a v ktorého starostlivosti ste.

Ja nie som oprávnený takto anonymne odpovedať. Legislatíva a právne predpisy mi to neumožňujú,

Len pre Vaše upokojenie, veta "kompletná excízia lézie" znamená, že všetko bolo odstránené a nič sa Vám teda do tela "nedostalo".

Určite ale nalieham, aby ste si takéto výsledky vyšetrení vždy prebrali s lekárom, ktorý Vám ich dal robiť. On pozná aj súvislosti Vášho zdravotného stavu a príčiny, prečo sa to ktoré vyšetrenie uskutočnilo.

Nejde len o samotný výsledok.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková