Je bezpečné domáce bankovanie celulitídy na nohách s prírodným olejom na celulitídu?

Zodpovedané
28. jún 2022

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na bankovanie.

Je bezpečné domáce bankovanie celulitídy na nohách s prírodným olejom na celulitídu?

Mám na mysli masáž jednou bankou krúživými pohybmi od kolena hore 1x denne. V tehotenstve sa mi spravila hrozná celulitída na stehnách a zadku. Na internete som sa dočítala vraj by to nemalo byť nebezpečné, ale radšej si vypočujem názor niekoho fundovanejšieho.

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že by ti nemal byť problém.

Pri celulitíde tiež pomáha používať každý deň v sprche masážnu kefu na celulitídu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková