Je v poriadku, keď má dvojmesačné bábätko dlhý nočný spánok bez mokrej plienky?

Zodpovedané
20. jún 2022

Dobrý deň,

naše dvojmesačné bábätko pri 6 alebo 7-hodinovom nočnom spánku nemá mokrú plienku. Odpozorovala som to zatiaľ asi dvakrát.

Predchádzal tomu deň kedy bábätko cez deň veľa nespinkalo a nočné uspávanie trvalo aj 2-3 hodiny pravidelne. Počas dňa má mokrých plienok približne 8.

Treba tomu venovať pozornosť?

Ďakujem

Dobrý deň,

tu by som vás odkázala na poradňu detskej pediatrie tu na modrom kroníku, alebo sa informujte u vášho pediatra. Ja Vám neviem z odborného hľadiska odpovedať.

Zuzana Sláviková
holistická spánková poradkyňa
mail: ahoj@spinkajbabo.sk
web: https://www.spinkajbabo.sk
IG: @spinkajbabo