Ako sa cítite v 9. - 12. týždni?

magnumka6238
29. jún 2015

Ahojte baby je tu niekto v 9-12 týždni tehotenstva? ako sa cítite?

fivecat
29. jún 2015

Ja som v 10tt. Citim sa mizerne cely den, nevolnosti, zvracanie, ziadna energia. Moje celodenne ambicie sa zmensili na prezit dalsi den. Pevne verim, ze ostatne sa citia lepsie.

weronka123
30. jún 2015

ahoj ja som v 10 tt. Nastastie ranne vracanie uz preslo.Teraz sa citim pomerne dobre.Hlavne vecer mi chuti papat.Dnes ma ale vystrasila lekarka ze mam zle vysledky anti tpo.Ze sa mam co najskor objednat na endokrinologiu.Tak v piatok idem na vysetrenie.Len dufam,ze vsetko dobre dopadne.

bielavila
30. jún 2015

ja som uz po porode, ale v tomto obdobi som bola ako zombik, nic som nevladala,potacala som sa, iba som grcala a spala 🙂 tento stav ma drzal do 5 mesiaca, potom mi uz bolo uplne super, snad to nebude trvat tak dlho, neboj prejde to🙂

hrosikjanka
30. jún 2015

@fivecat presne ko ja len cakam kedy skonci den a verim ze zajtra mi bude lepsie

magnumka6238
autor
30. jún 2015

@weronka123 ja som tez v 10 tt a taka tazoba ma uz presla. a zacina mi chutit dost jest dufam ze byde vsetko ok.lepi mi.

wolfie
30. jún 2015

@magnumka6238 kazda to ma inak, ale ja som v oboch tehotenstva bola v tomto obdobi zrela na slucku, bola som ako matoha, len som sa tackala, ked som nejedla, bolo mi zle, ked som sa najedla, bolo mi este horsie, migreny, strasna unava, nicoho som nebola schopna...trvalo to cely prvy trimester, v druhom tehu dokonca tusim este dlhsie

mircalla
30. jún 2015

Uz som sice v 18tt,ale u mna v pohode...okrem unavy ziadne problemy, isla som este aj na sluzobku do anglicka . pri prvom tehu to iste. 2 krat za 1. trimester som mala prisernu migrenu,ktora trvala cely den, inak nic

nativanativa
30. jún 2015

cititla som sa rovnako skvelo ako pocas celeho tehotenstva , ani som nevedela ze som tehotna , ani raz ma nenaplo , zrala som ako kyselina a pribrala iba 5,5 kila ...... , az pokym som necitila prve pohyby tak som ani nemala pocit ze som v tom 🙂 🙂
v kazdom pripade drzim palce 😉
@magnumka6238

magnumka6238
autor
30. jún 2015

@mircalla tak to si ma trochu ukludnila. ja viem ze kazda to mame inak dokonca kazde tehu je ine ale tak povedz to mojej hlave ked sa bojim🙂

kamilka1986
30. jún 2015

Ja sa cítim strašne.Akoby som nebola tehu ale smrteľne chorá ☹

petty12
30. jún 2015

Ahojte baby ja som v 12+4tt v poslednej dobe som stále unavená. Chodím častejšie na wc a mám všelijaké chuťe. Inak sa necítim že by som bola tehotná. 😝

fivecat
30. jún 2015

Ale nas je zmatozenych, uz by to malo koncit.
@magnumka6238 uz by to mohlo prechadzat, ved hcg ma zacat klesat medzi 9.-11. tyzdnom

zgamd
30. jún 2015

Mne sa začal 9 tt môj žalúdok sa posunul do hrdla takže zvraciam od rána do večera. Stále som unavená a moja energia je na bode 0... A to ešte chodím do práce proste čistý masaker.... Keď som toto vravela zdravotnej sestre u lekára iba sa pousmiala a skonštatovala ,, Veď ste tehotná. To je normálne." .... dúfam že čoskoro príde to obdobie kedy si začnem naplno užívať tehulkovanie...

magnumka6238
autor
30. jún 2015

jaj baby ste ma utesili a potesili🙂 hned mi je lepsie a som kludnejsia ze je vsetko ok😉 prve tri mesiace by sa mohli preskocit🙂🙂🙂🙂

laurinka239
30. jún 2015

Baby prosim Vas som v 6 tyzdni a mam raz za den kvapku hnedeho vytoku,mala to niektora z vas? doktorka mi dala iba ascorutin.. :( inak sa citim dobre,okrem prs,ktore mam strasne citlive, ma nic neboli.

kamilka1986
30. jún 2015

Ja som pár dní spinila a nič to nebolo.

laurinka239
1. júl 2015

dakujem ti 🙂
@kamilka1986

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre