Bruško v 8. týždni

katusik222
11. okt 2014

Ahojte! Prosím vás, je normálne, že v 8tt mi ešte vôbec nevykúka bruško? Je to moje prvé tehotenstvo.. Čo som pozerala na niektoré albumy, mamičky tam mali v 8tt už poriadne viditeľné brušká. Kedy ich začalo byť vifieť vám? Ja ho mám úplne rovné. Ďakujem!🙂

lopieta
11. okt 2014

Ahoj. Mne zacalo rast okolo 13tt a aj to som vyzerala ako by som bola viac najedena. 8tt nemusis mat brucho, ved babatko ma milimetre....

safranca15
11. okt 2014

To je normalne mne bolo ako tak vidiet okolo 16tt neboj nic nakoniec ho mozes mat take velke ze ti bude zavadzat 😀

katey
11. okt 2014

@katusik222 ak chces pozri moj album, tam som sa fotila tyzden po tyzdni.. teraz mam este mensie ako vtedy..

katusik222
autor
11. okt 2014

@katey Pekná mamička, krásne ti rástlo bruško. 🙂 Tebe už ale vykúkalo v 4tt. 🙂 ja som 8.a nič.
@safranca15 @lopieta Ďakujem vám všetkým kočky za odpov. 🙂

zuja14
11. okt 2014

@katusik222 je to uplne normálne, ja som v 13. týždni a až teraz mi zrazu trošku bruško vyskočilo
predtým nič.

zuja14
11. okt 2014

celkovo bábätko sa do toho 12. týždna hlavne vyvíja a rastie pomaličky. No od 13. týždna hlavne rastie 🙂

rebellefleur
11. okt 2014

si prvorodička..prvorodičkám bruško vidno až neskor, takže to, že ti bruško nie je vidno v 8tt je uplne normalne 🙂 Pri mojom prvom synčekovi bolo všetkým jasné, že som tehotná až v 5 mesiaci .. 😀

kajam
11. okt 2014

mne zacalo brusko vykukat jak som zacala 6 mesiac aj to vyzeralo ako keby som pribrala na brucho a nie ze som tehotna ... u kazdeho je to ine ... neboj ono este podrastie ma cas na to este par mesiacov 🙂

katusik222
autor
11. okt 2014

@zuja14 @rebellefleur @kajam ďakujem vám veľmi pekne!🙂

ivetbal
11. okt 2014

Neboj sa mne pri prvom tehu začalo bruško vykúkať začiatkom 5-teho mesiaca. Slečna sa narodila a mala 3760g. Teraz pri druhom je to už oveľa skôr.

belllinka
11. okt 2014

@katusik222 Este ti nema byt co vidiet, dieta ma iba par milimetrov, az okolo 20-tyzdna to vacsinou zacina byt vidiet.

mary275
11. okt 2014

Pri prvom tehotenstve mi bruško vykuklo až okolo 21. týždňa a teraz pri druhom tak v 19 tt.

katusik222
autor
11. okt 2014

@ivetbal @belllinka @mary275 ďakujem!🙂)

nutrimas
11. okt 2014

@katusik222 Ak je to vase prve tehotenstvo, je to celkom prirodzene. Pri kazdom dalsom tehu je uz maternica elastickejsia, takze "rastie" rychlejsie spolu s dietatkom ;) Aspon teda take mame poznatky od inych mamiciek a aj vlastnu skusenost ;) Koniec koncov, velkost bruska je velmi individualna, u plnsich zien je niekedy tehotenstvo aj v 9mesiaci nebadatelne ;)

bonavoxa
11. okt 2014

V 8. tt. Jsem ani nepoznala, ze jsem těhotná. Žádné břicho.

martina0220
15. okt 2014

ahoj, ja som tiež v 8. tt a nič mi nie je vidieť 🙂

neznama1818
15. okt 2014

ja som tiez v 8, tt a mne trosku viodno. ale to moze byt aj z nafuknutia, tak neviem, ci je to uz babo, kedze ma mozno 1-2 cm

cifrafree
27. nov 2014

Jasom na tom tak isto 8 tt a dako nic nevidno 🙂

inguna
27. nov 2014

Je to úplne normálne. Ja som sa vydávala v 20 týždni, a až po 20 týždni mi bolo vidieť bruško. Ani som nepriberala, na materskú som išla so 6 kg navyše. Do pôrodu som pribrala ešte ďalších 5 kg. Také som mala oba tehotenská. Decká mali 3 370 g a 3 600 g.
Žiaden stres, aspoň budeš super vyzerať po pôrode. Ja mám krásne brucho, žiadne strie, nič.

elizita
6. dec 2014

Nepanikar 🙂 mne vykuklo ako tak brucho minuly tyzden (19.tt) aj to len vecer. Este teraz na mne okolie nevidi ze som v polke tehotenstva 😀

zanet63
15. dec 2014
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

ja som v 12 pomaly v 13 a zatial nikto nic nevidi len ja nic nezapnem :D

milhaus
8. jan 2015

ked som čakala dceru bruško som mala až po piatom mesiaci a to som štýhla

jersey333
8. jan 2015

to je uplne individualne ,..kazda sme ina ,..na mne do 7 mesiaca nebolo vidno nic ,..rodila som v oktobri a cele leto som sa vyvalovala v bikinach na plazi ,...moja suseda na toto obdobie spomina "bola si dobre najedena" dokonca mam fotky z dna pred porodom kde mam volny sveter a nevidno tam doslova nic a to sa maly narodil ako "valibuk"

majattttt
20. jan 2015

8 týždeň ešte nemusí byť vidieť bruško, najmä pri prvom babatku. Ja som teraz v 8 tt. ale čakám druhe bajby, a mam pocit, že ma začínajú tlačiť džiny. Pri prvom babatku na mne bolo vidieť tehu až v nejakom 5 mesiaci. Tak som sama zvedavá ako to teraz bude prebiehať. Držím prsty.

luta13
27. feb 2015

@majattttt presne ako Ty hovoris, mne pri prvom islo brusko sice uz v 3. mesiaci, no teraz cakame druhe babo a som v 8tt....a uz 15 DPO som nezapla nohavice...a tyzden pred ovu mi boli super...odvtedy nosim leginy, lebo ani rifle uz nezapnem...a pribrala uz 2kg... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre