V ktorom týždni je už vidieť bruško?

eli32
10. jan 2013

🙂 🙂 😉

mamina2111
10. jan 2013

Mne bolo až okolo 20tt aj to len slabo 🙂

katuska169
10. jan 2013

mne zacalo vydiet brusko pri starsej dcerke az okolo 4-5mesiaca tehotenstva a pri mladcsej okolo 4mesiaca 🙂

majka508
10. jan 2013

Ak priberiete toľko ako ja,tak Vaše bruško sa ale vôbec NEBUDE dať vidieť.Pribrala som 4,5 kg a malá mala 3,80 kg keď sa narodila.Držím palce,nech máte celé tehotenstvo bez problémov.

bubu4125
10. jan 2013

ako ktorej...moja známa je v 19tt a bruško jej musíme hľadať...ja som mala krásne bruško už 14tt...

cerez
10. jan 2013

Pri dcére mi bruško vykuklo okolo 18 tt a pri synovi som už v 10 tt nezapla nohavice.

nikolik88
10. jan 2013

@eli32 ahoj ja som w 10tt a brusko uz nam je vidieť 🙂 a to som pribrala uz skoro 4gk 🙂

lenkab1984
10. jan 2013

Pri dcerke v 20tt som vyzerala len ako viac napapana a teraz som v 16tt a uz brusko mam dost viditelne.

angi07
11. jan 2013

14 tt. Mne doki hovoril, že vyzerám na 18 tt. 😀

adena7
11. jan 2013

Viditelne pre okolie az po 20. tt

21majka
11. jan 2013

ahoj,tak ja som zacala 11tt a brusko mi uz tak trochu vykukuje,ale len tak smiesne-ako keby som sa poriadne najedla 🙂 .Dokopy som pribrala 4 kg,ale kedze som po ivf,tak dost vela som nabrala z tych injekcii pocas stimulacie

anjelicek26
11. jan 2013

Zavisi od toho, ci prve ci tretie tehu 😅 Ja by som to pri tomto tehu uz v nejakom deviatom tyzdni moc neukecala 😀 😀

brumka
11. jan 2013

ahoj, mne bolo prve aj druhe tehu od 8-10tt vidno 🙂 pritom pri prvom som mala uz +8kg teraz +0 🙂

maryennn1
11. jan 2013

podľa toho, ktoré je to tehotenstvo, moje druhé a bruško mám už od 9tt ako v piatom mesiaci 😀

anieli_1
11. jan 2013

no pri prvom dost skoro asi okolo 8tt uz zacinalo byt vidno ...........a pri druhom som tak na to dosla ze som tehu ze mi zacalo rast brucho a to som sla k dr v 7tt ale vravel ze to su nafucane brucho ci co to je ze to mava vela tehotnych urcite to neni maternica 😉

katika227
11. jan 2013

mne cca 5 až 6 mesiac

gadrels
11. jan 2013

Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz. Tazko povedať kedy je vidieť záleží akej si postavy ja som baculka tak už aj to svoje som mala no teraz som v 7mesiaci a stále vyzerám len ako keby som sa riadne prezierala :D

winnerka
16. jan 2013

No mne bolo vidiet az niekedy koncom siesteho, zaciatkom siedmeho mesiaca, ale aj teraz kedze je zima a mam zimnu bundu sa ma po opytani na temin hned pytaju ze kde mam to babo natlacene???? 😀 Zatial nosim svoje veci aj rifle, tricka, bundu...

evastejskalova
17. jan 2013

Ahoj..ja som teraz v 9 tt a bruško je mi už vidno 🙂

larisaemily
17. jan 2013

toto je moje druhe tehotenstvo a som v 11tt a brusko mi ledva vidno.. 🙂

kejkej
18. jan 2013

no ja som v 10 tt a brusko vykukuje 🙂

jokas
18. jan 2013

ahoj, mne už kuká a som v 10 týždni 🙂

levik
18. jan 2013

Rozdiel je, ci si tehotna sama vidi, ze uz ma vacsie brusko, a ci je okoliu jasne, ze je to tehotenske brusko 😉

jankagun
18. jan 2013

mne zacalo pri prvom teho vidiet az v nejakom 20tyzdni a vsetci si potom mysleli ze rodim predcasne :D a pri druhom mi uz v 14tom tt bolo vidiet pekne

whiterosses
18. jan 2013

mne bolo už vidno druhý mesiac taký faldík :D každý je iný.. ale potom som mala tak akurát bruško ...

oliviafringe
8. feb 2013

Ja som na zaciatku 12tt a uz mame (zo 60 cm) 85 cm. Mam ho velke, ide mi dopredu.
Ale je pravda, ze som zatial pribrala 1,5 kg - nechutenstvo a este aj vecerne nevolnosti (idem sa vyvracat z podoby) sa ku tomu pridali. 😒
Takze mne je vidno 😉 Uz v prvom mesiaci som bola nafuknuta a v druhom ma uz vsetko tlacilo - odvtedy nosim len leginy.
Dokonca vcera som citila malicky kopcek na bruchu (lezala som na boku) a ked som si ho hladkala, tak sa stratilo 🙂 A tiez pocitujem take bublinkovanie (nemyslim, ze su to pohyby) ale babo sa uz vie pekne prejavit. Hlavne ked som vcera vcera cely byt povysavala a poumyvala. To sa mu nepacilo 🙂 a creva to nie su. Uz sa poznam za tych 30 rokov 🙂)))
Ale kazde brusko je ine 🙂
Moja mama mi hovorila, ze ked cakala brata, v 5 mesiaci ju uz posielali rodit, take ho mala velke 😀 😀 😀 😀

ruthke
8. feb 2013

Ja som este v 16 tom tyzdni mala brucho ploche ako doska. Tak okolo 20teho uz bolo cosi vidiet. Ale rodit som sla ako hroch.

marya
8. feb 2013

Pri prvom cca 20tt zacalo byt jasne aj ostatnym, ze nie som len dobre najedena😀, pri druhom az okolo 25tt, ked som isla rodit vyzerala som ako v 5.mesiaci:-D a teraz som v 15tt a stale nic, trci mi taka tenisova lopticka😀

mahulenka87
8. feb 2013

ja som v 15tt a bruško ešte nerastie... :-/

jahodka789
8. feb 2013

Mne tak výraznejšie narástlo okolo 20 tt. Dovtedy to poznať nebolo, práve naopak na začiatku tehotenstva som schudla

nellysu
8. feb 2013

My sme akurat v 9tt a mam brusko ako v stvrtom, piatom. Veru nevyhovorim sa. Je to 2. tehu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre