Veľkosť gestačného vaku

mao24
31. júl 2013

ahojte baby, som v 4t6tt a doktor mi zmeral crl na 4,1mm,nevidel este plod, ani akciu. tehotenske priznaky nemam vobec ziadne, teda v prvych 2-3 tyzdnoch sa mi naliali prsia a boleli a palila zaha, tiez sa mi zhorsil atopicky ekzem, no teraz asi tyzden nepocitujem uz vobec nic, aj prsia sa zmenisli, aj ekyema tiez som 1-2 kg schudla na povodnu vahu.myslite, ze je vsetko ok, nebolo crl prilis male ?

mao24
autor
31. júl 2013

A baby, včera som bola opäť na kontrole u iného gynekologa, som uz v 5t5tt a videl iba vacok+zltkovy vak, ale plod nevidel :( Asi to nebude celkom ok ?

nkem
31. júl 2013

To si este veľmi skoro, musíš este chvíľu počkať, aby to správne určili, predpokladam, že aj doktor sleduje, ako tí rastie hcg.. veľa šťastia 🙂

janeita
1. aug 2013

@mao24 cakat cakat a cakat. niekedy sa plod ukaze na ultrazvuku neskor, zvycajne tak okolo 7tt. hlaven nestresuj

spisiacka
8. aug 2013

@mao24 bola som vcera na sono a gestacny vak ma 3,6mm a vyslo im to ze je to 5+2 tt. vraj je to ok aj ked je vak zatial prazdny.... tak tiez cakam co z toho bude

alexis81
8. aug 2013

@spisiacka tak toto iste som presne mala aj ja... 5 tt+2 gestacny vak prazny, tak zvlastne pocity to vo mne vyvolalo. A potom 8 tt+2 a uz bolo vidiet babatko, rucicku a nozicku 🙂 Uz sa tesime na 2.septembra co uvidime opat 🙂

tiumen
8. aug 2013

@mao24 nám v 5tt+5 už aj srdiečko bilo takže to je individuálne

spisiacka
20. aug 2013

@alexis81 @tiumen tak bola som na kontrole sono v piatok a velkost vaku 18 mm bilo uz aj srdiecko a zodpovedali sme 6tt+5 a uz mi je riadne zle..... uz to zacina

kiki68
22. aug 2013

V 5tt este nemusi byt vidiet plod,dolezite je,ze tam je zltkovy vak,neboj na dalsom uz bude aj plod,na srdiecko je este cas 😉

vladkulienka
6. sep 2013

ja dnes 5tt+4 a tiež len gestačný vačok 9mm bez plodu, kontrola o týždeň, dúfam, že bude všetko OK

zvolsiinylogin
19. jan 2014

ja som bola 5+2tt a gestany vacok mal 5mm, zda sa mi, ze povedal, vidim bodku...alebo sa mi to marilo v tomu uzasnom soku, ze nasiel vacok?/ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre