Bolesť lonovej kosti v šiestom mesiaci tehotenstva

katka.24
28. okt 2012

Ahojte kočky trpela niektora bolesťou lonovej kosti v tehotenstve.Lekár mi povedal že sa to stáva skvôr vo vyššom štádiu tehotenstva nie tak skoro ako mne a ešte s takym malym bruchom.Začinam mat pochybnosti či to ma vôbec boli kosť alebo čo je to?Má niekto skúsenosť.

mamutka
10. dec 2016

@antalea aj mňa veľmi bolela, rodila som prirodzene a bolelo to ešte tri roky po pôrode. Bolo to strašne. Šetri sa. Ja som chodila dosť po schodoch po pôrode, to bol problém. Ale to len výnimočne býva také zlé. Uvidíš, ako sa budeš cítiť do pôrodu.

lenkaatak
13. máj 2017

Ahojte ja som teraz v 24 týždni viem že sa mi panva rozširuje a boli ale viac ma bolí jedna strana panvy aj s nohou stalo sa to niektorej ?

antalea
14. máj 2017

@lenkaatak je to uplne normalne, mozno si mala predtym skoliozu a teraz sa ti zablokovalo viac svalstvo jednosmrene

antalea
14. máj 2017

@lenkaatak jednostranne som chcela povedat 🙂

luba_buba
14. máj 2017

@lenkaatak pohodička, aj mňa len jedna strana bolela.

frantiseklotrinsky
19. okt 2020

Presne ako tu jedna kočka pisala. Až štiplava bolest na kosti. Dokonca 2 tyz po porode som a este stale ma to bolí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre