Femibion 400 + DHA v 5 mesiaci

alexandra1984
3. okt 2012

Ahojte tehulky, chcela by som sa vás opýtať, či máte nejakú skúsenosť s vitamínmi Femibion 400+DHA, som v 17tt a nakoľko existuje mnoho vitamínov pre tehotné, tak by ma zaujímalo, či mi viete niečo poradiť, teda odporučiť napr. z vlastnej skúsenosti, ďakujem 🙂

lenulice
3. okt 2012

Ahoj, já když prvně volala doktorovi, že jsem podle testu těhotná a domlouvala si poradnu, tak mi říkal, že hlavně jíst kyselinu listovou a že podle něj jsou nejlepší právě tyto vitamíny. Tak jsem je začala zobkat a beru je doteď - momentálně jsem 28. tt. Jsou sice dražší, ale dost si je chválí 🙂

miss_stanya
3. okt 2012

@alexandra1984 ja Femibion uzivam tiez, podla lekarov je to jeden z mala vitaminovych preparatov, kde je vsetko vhodne nakombinovane..... len co som ho na mesiac vysadila, objavila sa mi anemia :(

janie80
3. okt 2012

Dievcata, chcem sa opytat, aky je rozdiel v zlozeni femibionu 800 a 400? Este mam totiz asi 15 tabliet 800-vky a neviem, ci ho mozem dobrat, kedze je len do ukonceneho 12tt...

mracik
3. okt 2012

môžem len odporúčať. Vyskúšala som už skoro všetky preparáty obsahujúce železo a tieto boli jednoznačne najlepšie ;)

moon1979
3. okt 2012

@alexandra1984 ja som teraz presla z 800vky na 400vku, ale teda cena riadna pálka 😖 aj pri prvom tehu som ho uzivala, ale len do siesteho mesiaca, potom som presla na inu znacku

moon1979
3. okt 2012

@janie80 kludne ich dober, ja som ich brala do konca 13tt ... 800vka obsahuje viacej kys. listovej ... nic sa nestane ked ich doberies ...

lenulice
3. okt 2012

Jinak já aj přesto, že beru Femibion poctivě, mám málo železa :(((

janie80
3. okt 2012

@moon1979 ked je tam len tento rozdiel, tak potom je to ok... Dakujem 🙂

poisonblu
3. okt 2012

ja beriem aj femibion400, aj femibion zelezo

miss_stanya
3. okt 2012

@janie80 dobrat 800vku ti rozhodne neuskodi, ono ta 400vka je akurat lepsie prisposobena k vyvoju (najma nervovemu) babatka v 2. trimestri

alexandra1984
autor
3. okt 2012

ďakujem vám veľmi pekne za názor, určite si ho zaobstarám a ostanem mu verná až do konca tehu 🙂

nikolet_89
4. okt 2012

@alexandra1984 ahoj ja som ho brala a vsetko bolo ok 🙂

squella
15. okt 2012

Ahojte kočky, beriem Femibion od počiatku tehotenstva, najprv 800 a od 13tt 400 a plánujem ju brať až do konca tehotenstva, prípadne aj pár týždňov po pôrode. A vynikajúci je aj Femibion železo - nezapeká, čo je dosť problém pri iných výrobkoch. Vrelo odporúčam!!! A našla som si dokonca stránku výrobcu, kde je možné sa dočítať o týchto prípravkoch viac a spýtať sa v gynekologickej poradni odborníčky na veci, ktoré tehulky zaujímajú: www.femibion.sk

dada8021
1. dec 2014

ahojte žienky, chcela by som sa poradiť, som v 12.tt a v lekárni mi odporučili Femibion 400+DHA., môžem ho začať brať aj ked je až od 13tt?

evuska12311
23. feb 2015

Žienky, ak by ste mali zaujem zostalo mi jedno cele balenie + 17tbl z druheho balenia Femibion(2) 400, tak ich predavam za 20eur 🙂

koralkao
25. júl 2015

Ahojte. zostalo mi a predam jedno cele balenie femibion 400, uzila som z neho len 1 tabletu. Ak mate niektora zaujem,ozvite sa. Cena dohodou

marianna162
21. jan 2016

Ja som teraz v 27 tt môžem začať to užívať? Ci už je neskoro?

koralkao
21. jan 2016

Nie je neskoro.ak mate zaujem,napiste mi.

tamimacko
10. sep 2016

Vraj ho staci brat kazdy 2 den. Ked mate vysledky krvy ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre