Kedy zistím pohlavie drobca?

henikapetko
28. dec 2013

Ahojte v 16tyz idem do poradne bude sa ta dat zistit pohlavie?Alebo Kedy sa to da zistit,dajme Tomu ze je drobec spravne privent.dakujem 🙂

bambulienka1984
28. dec 2013

... podla mna to bude este skoro - mne sa maly ukazal niekedy po 20 tt 😖

bosoriak
28. dec 2013

@henikapetko Mozno nejaky extra skuseny doktor s vynikajucim ultrazvukom a ak by to bol jasny chlapec. Inak tazko, skor sa oplati pockat aspon do toho 20.-24. tyzdna. Ale na 100% sa to zisti az po porode 😉

anjelicek26
28. dec 2013

@henikapetko - my sme u chlapcov od 13.tyzdna vedeli, ze maju pipika, bolo to krasne vidno.. Takze jasne uz ti mozu aj dnes povedat, ak mas termin na ultrazvuk.

mowinka1
28. dec 2013

niektorý doktori ti povedia pri NT vyšetrení v 13tt, iný v 20tt, záleží ako je mimi otočené 🙂 niekedy povedia neskôr, ak je zle otočené, takže je to skôr individuálne 🙂

m_ij_ka
28. dec 2013

mne sa moje baby ukázali až v 20tt, skôr sa nechceli ukázať 😀

alex999
28. dec 2013

Mne sa mala ukázala až v 23tt ale už som mala tušaka kedže stale nič nebolo vidno, maleho zistli pri NT v 11tt, bolo pekne vidno pipika, v 20 tt sa to potvrdilo, ale to bolo jasne hneď. Zaleži ake sono ma doktor a ako je dieťa otočene. Ale myslim že v 16tt už určite, hlavne chlapec je jasny 😉

martinkatinka
28. dec 2013

Môj doktor s istotou hovorí pohlavie až v 32. tt 🙂

mammaroma
29. dec 2013

Ja som sa pohlavie dozvedela až v 20. týždni, predtým sa maličká schovávala 🙂 Ale ak bude bábo optimálne otočené, v 16 tt sa to už dá zistiť 🙂

vejavika
29. dec 2013

Mne doktor v 16 este nepovedal,ze vraj najskor v 20 tyzdni,ale ta zvedavost je taka silna.Tento tyzden som bola aj na pohotovosti kvoli padu,no malicke bolo otocene. ☹ Ale hlavne,ze je v poriadku 🙂

tanickaskorokubikova
29. dec 2013

@henikapetko mne na 3D v 12tt povedal ze to bude chlapec v 16tt potvrdil a v 20tt mi to povedal uz aj moj gynekolog na obycajnom utz 😉

whiterosses
29. dec 2013

20 tt ak sa ukáže drobec, .. ja som to vedela len ako som zistila, že som tehu. cítila som to, malá som tak pocit .. a ked som bola na sone v 20tt tak mi dr povedal, že to vyzerá že to bude dievčatko .. ja som sa len pozrela na môjho priateľa ako sa zatvári lebo ja som mu to hovorila, a on furt nie bude to chlapec.. ale tešil sa, aj ked sa mýlil .. v 30tt som sa ešte raz opýtala či naozaj to bude tak .. a povedali mi že to bude dievča ... ja som bola len na obyč sone, ..

milota164
30. dec 2013

podla mna je to skoro ale ved uvidis , co povie lekar

foofee
31. dec 2013

v 16tt mi moj lekar na 90% povedal chlapca, bolo pekne vidno pipik a vajka, na isto v 21tt na 3D sone. Chlapcov je mozne rozoznat skor ako baby. Poznam ale baby, ktore su po 30tt a pohlavie stale nevedia, aj babo musi trocha spolupracovat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre