Krvácanie po pohlavnom styku v 23 týždni

sylwi23
1. júl 2012

Zdravím mala som veľmi intenzívny sex a niekoľko orgazmov - po styku som začala krvácať nie prúdom ale bolo aj na posteli - nekrvácala som ako pri Ms teraz som sa osprchovala a dúfam, že to bude v pohode. Bolesti nemám a ani nemám nijak rizikové Th, Je to v normálne? Alebo mám zajtra zavolať svojej lekárke aj keď už nebudem vôbec ani dnes krvácať? Odlietame vo štvrtok na dovolenku a nechcem tam zažiť že po každom sexe budem krvácať....Možno sa to už nestane ja neviem.... Počula som že sliznica je v Th veľmi citlivá. Minulý štvrtok som bola na kontrole a všetko ok. Mali ste aj vy niečo podobné? V podstate som krvácala presne pri orgazme a po ňom to zo mňa vytieklo-/normálne to mávam pri veľmi intenzívnom org., ale samozrejme bez krvi/ a teraz je všetko ok. žiadna krv- dik moc
sylwi 🙂

traktor
1. júl 2012

kazde krvacanie v tehu by mal vidiet lekar..len on ti presne povie, ci si alebo nie si ok..to ze si doteraz nemala rizikove tehu, neznamena, ze to tak bude aj nadalej..môzes sa zacat otvarat..hocico..ale... nemusi to byt nic vazne a môzes byt ok..to vsetko budu len dohady..cize urcite by som to riesila s lekarom

afrika
1. júl 2012

@sylwi23 súhlasím s traktor

graceful9
1. júl 2012

@sylwi23 ahoj aj ja som to mala ale skôr,,,,asi tiež zo sexu,,,,zakázali mi sex do konca 3. mesiaca pre istotu,,,nemusí to byť nič vážne, ale každopádne by si mala dájsť k doki,,,,aby si sa vyhla komplikáciám,,,,ale hlavne žiaden stres 🙂

sylwi23
autor
1. júl 2012

Ok diky, myslíte, že musím už dnes vyhľadať doktora? Cítim sa ok. nekrvácam len mam to tam dole strašne páli na wc ale to mávam aj normálne...... Stačí ak zavolám zajtra ráno? Bábo sa hýbe cítim pohyby a bolesti nemám. Myslela som, že zajtra zavolám doktorke. Strašne som sa zlakla na začiatku a teraz to cítim v poriadku len si chcem byť istá, že je všetko ok. Dúfam, že sex mi nezakáže. Pri prvom sme mali zákaz od 27.Th kôli krčku-skracoval sa príliš skoro.... ale malý sa narodil nakoniec 41.TH teraz je krčok úplne ok a to s mojím skoro 2.ročným synom nie je žiadna sranda 🙂
ďakujem vám a verím že je to v pohode ak zavolám zajtra necítila som, že mám utekať na pohotovosť a panikáriť pokiaľ nemám bolesti.

sisaha
1. júl 2012

@sylwi23 je to na tebe, kedy navstivis lekara, ale krvacanie v tehu nie je sranda a keby mi mali zakazat sex, tak je to to posledne co mi vadi

sylwi23
autor
1. júl 2012

jasne aj ja to tak beriem , mne ide tiez v prvom rade o bábo zajtra zavolám. Ja len tu dlhu absenciu uz poznám....ta pa

katren
1. júl 2012

@sylwi23 ja som mala absenciu pri obidvoch pre ten isty dovod ako ty od 4-teho mesiaca....otvaranie odvtedy.....Dominicka sa narodila 2tt skor a Misko 6 dni po 😉

sylwi23
autor
2. júl 2012

Dneska mám termín o 19 30. Práveže bolo pri druhom mimi všetko ok. Krčok 4cm možno to s tým vôbec nesúvisi..... Mnr to príde že to malo spojitosť s tým orgazmom lebo hneď na to som krvácala. Mám podbrušie teraz také citlivejšie ale žiadne bolesti. Dúfam, že bude všetko v poriadku.

sylwi23
autor
2. júl 2012

Inak Katren mame podobný termín ja mam 3.novembra tak ti držím palce. Keď sa raz odvážim na tretie tak by bolo tiež po mojich dvoch chlapov pekné mať dievčatko, Inak obdivujem tretie s takým rozdielom vauu. Potom mi môžeš povedať ako to je s tretím lebo ja má stále v srdci tretie Baby len hlava hovorí nie a ak aj hej tak neskôr...... držím palčeky 🙂

ranya
12. júl 2012

@sylwi23 mne vcera zistili, ze mam nizko placentu (20+5tt) a lekar povedal, ze bez sexu, lebo to moze zacat krvacat...tak sa skus ist dat pozriet, ci je to ok

bianca
12. júl 2012

@sylwi23 ak krvacas tak si dosexovala.K lekarovi ak si tehulka sa ide hned a necaka sa ako sa ci sa to utrasie a obzvlast ked sa zberate na dovolenku.Budete si asi musiet urcit priority.

kvetinqa
12. júl 2012

@bianca to, ze krvacala po sexe este nemusi znamenat, ze dosexovala...

@sylwi23 ja som pri prvom tiez v 23.tt mala po sexe krv na nohavickach, hned som letela na pohotovost. Vsetko bolo ok, dr. nam povedal, ze v tehu je sliznica prekrvena, tak isto mohlo dojst k nejakej ranke a je to.. Ak sa krv navyse spoji s ejakulatom, tak potom mas pocit, ze tam je koooopec krvi... Ale na tvojom mieste by som sa dala skontrolovat, najma preto, ze idete na dovcu...
Az teraz som si vsimla, ze si to pisala uz pred 10 dnami, tak pevne verim, ze je vsetko ok a uzivas si dovcu 🙂

silinka10
7. nov 2012

@ranya Ahojcek, mozem sa spyta ci sa ta placenta posunula sama spat, alebo.. dnes som bola u doktora, a mam to podobne, vecer som sa strasne zlakla, zakazal len sex, dvihat tazke veci.. dakujem za rady, lebo celkom slusne panikarim

ranya
23. nov 2012

@silinka10 prepac, bola som v nemocnici...ano, placenta sa vyriesila...neboj, to ma este casu.....to sa moze zmenit, daala som si mierny pozor a upravilo sa to..

drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre