Mali ste aj vy úbytok váhy v druhom trimestri?

evita123
17. júl 2014

Baby, pred 5timi tyzdnami som mala 2 kg navyse od povodnej vahy, takmer 3... a dnes v poradni som bola zas na povodnej vahe... mali ste niektora podobne skusenosti? babo je nastastie v poriadku....

bettynka222
17. júl 2014

Ano je to možné. Ja som dokonca schudla 😝 trpela som nechutenstvom a dokázala som do seba dostať iba ovocie. Chuti ti jesť? Moze ti chýbať železo. Dr by ti mal spraviť krvný obraz a podla toho uvidí ci potrebuješ doplniť železo (pripadne b12) v tabletkach.

lyzzy
17. júl 2014

...ja som chudla do piateho mesiaca.Keď som otehotnela mala som 69kg a v piatom mesiaci som mala 63 kg.Potom som do konca tehotenstva pribrala 13kg.Syn je OK.

zutomad
17. júl 2014

nechcem ta strasit,ja som tiez malo priberala,za cele tehu len 5 kg, nakoniec mi zistili tehotensku cukrovku... nastastie bolo vsetko ok,aj s babom a uz je cukrovka prec... drz sa

lennicka
17. júl 2014

Ja som iba moc nepriberala, na konci 6 mesiaca som mala iba dve kila naviac, takze 54.. malinka vaha, ale brucho mi teda rastlo. Pytala som sa lekara ci je to ok, a kedze brucho a malicka v nom mi rastlo, tak vsetko ok....🙂

bonaqa2013
17. júl 2014

pri prvom tehu za 6 mesiacov 1 kg. Z 51 na 52 kg. A potom do konca tehu. ešte 12 kg.
Pri druhom tehot. som od začiatku priberala a na konci som chudla. Spolu 11 kg. Ale každé tehu. je iné

vvia
17. júl 2014

Ja som schudla 8kg a az na samotnom konci som nabrerala a dostala sa na povodnu vahu. Cele tehu miinus vkuse som chudla a ked som sa na to pstala stale hovorili iba jedno. Kym je mala ok vaha ma trapit nemusi 🙂

pepka123
21. júl 2014

Ja vážim zatiaľ stále rovnako ako v prvej poradni. Váha sa vôbec nehýbe, zato ja mám pohybu dosť robím všetko čo aj pred tehu len akurát nie fitness 🙂 tak možno preto nepriberam...a jesť mi tiež moc neberie jedavam tak ako predtým keby som nemala bruško tak ani neviem že som tehu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre