Orgazmus počas spánku v tehotenstve

angi07
23. okt 2012

Ahoj, je to pre mňa troška nepríjemné o tom hovoriť 😔 ale odkedy som tehotná - teraz som v 13-14 tt. od samého začiatku sa zobúdzam na to, že mám orgazmus. pritom sa mi o takých veciach ani nesníva. Neviem, či to neškodí bábatku, sú to predsa silné ´´kontrakcie´´ Nemôžem za to, sex nemáme od začiatku na odporúčanie lekára, lebo som mala troška krvi na uzv, ale teraz už mesiac je všetko OK, bábo krásne rastie... ale zabudla som sa ho opýtať a na poradňu idem len o 2 týždne.....

malinkaaninka
23. okt 2012

super a bez roboty 😀
ako by si tomu zabránila,aj keby to bábu škodilo?veď to neovládaš.

kubinca
23. okt 2012

mne sa to tiez stavalo, tiez tak nejak v tom obdobi ako tebe, potom vo vyssiom stadiu uz nie... to som bola rada ze mam nejaku vhodnu polohu na zaspatie 😀

lucia20
23. okt 2012

Myslim ze babatku to neuskodi.a ty mozes byt rasa.vies kolko bab sa ba to namaka??? A ty to mas bez prace.🙂no ale vazne.myslim ze je to vo velkej miere sposobene tou abstinenciou sexu.nijako tomu nezabranis.hormony pracuju proti tebe

angi07
autor
23. okt 2012

😅 Nie že by som tomu chcela zabrániť.... Len to je moje prvé tehotenstvo, moja kamoška aj švagriná už 2 krát potratili, čítam všeličo možné, tak sa veľmi bojím o moje malé. Chcem, aby všetko bolo OK, a všetky drobné zmeny, čo sa so mnou dejú, pozorujem , rozmýšľam, hľadám odpoveď.... ale asi s tým budem musieť prestať a tehotenstvo len užívať 😀

andrejka1983
23. okt 2012

@angi07 😕 😕 😕 tak toto počujem prvýkrat v živote 😀 😀 fakt je to možne?????? ty kokos 😝

buffinko
23. okt 2012

@andrejka1983, @angi07, mne sa to stáva aj mimo tehotenstva 😝 😝 nie často, ale pár x do roka áno, stalo sa mi to aj počas obidvoch tehu tak prvé dva trimestre, deťom to neublížilo 🙂 ovlyvniť sa to asi nedá, hm....

lucka1987
23. okt 2012

@angi07 nie s jedina neboj.. ja som sa tiez v noci lebo rano budila s prijemnym pocitom.. 😀 babatku s tym nijako neublizis 😉

alien2603
23. okt 2012

@angi07 :D ...hlavne mysli pozitivne, necitaj, nehladaj, zbytocne sa nestresuj...Ak bude nieco v neporiadku, dozvies sa to na poradni. Tam adresuj aj vsetky nejasnosti...Co sa tyka orgazmu v tehu, viem, ze moze vyvolat porod ale to az v poslednych tyzdnoch tehu... Inak si myslim, ze je to OK... A nakoniec, ked je mamke dobre, je dobre aj babatku, nie? Tazke no stress :D

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwesska
23. okt 2012

Mozno ta upokoji ked ti poviem, ze kontrakcie pri orgazme su len slabym odvarom tych skutocnych, takze nie su schopne vyvolat porod. Tak si uzivaj 😉 Inak ked som ja bola tehu, k tejto teme som kdesi citala, ze orgazmus posobi na babatko velmi upokojujuco - akokeby ho maternica obijimala. Tak mu dopraj objatia 😀 😀

norden
24. okt 2012

angi, presne tak, uzivaj si, to je predsa velmi krasny pocit a prejav psychickeho a telesneho zdravia! dietatku by mohol ublizit divoky sex, ale orgazmus urcite nie.. my sme tiez koli jemnemu krvacaniu museli abstinovat, no a tiez sa mi zoparkrat prihodil takyto prijemny zazitok v spanku 🙂) (naposledy dnes v noci)

katren
24. okt 2012

@angi07
@andrejka1983 je to mozne, uplne normalne.... 😉
aj ja som to mavala, hlavne rano.....tiez sme mali zakaz od 4 mesiaca, takze viem o com hovoris....
ale uz sa tesim ako prejde 6 tyzdnov a sup na mm, uzit si to naplno 😅 😝 😀 😀

bubu4125
24. okt 2012

pokoj, mne sa to tiež stávalo...nakoľko som 2x potratila v 5mesiaci tehu, tak som mala zakázaný akýkoľvek styk a po serkláži už vôbec nič...tak sme si to kompenzovali takýmto spôsobom 😀
síce malú mám 26+5tt, ale to nebolo spôsobené týmto...čo je príjemné tebe, je príjemné aj pre mimi 😀

22macka22
8. nov 2012

Ja mavam presne to iste, som na zaciatku 9tt a dnes sa mi to stalo uz treti krat za tehu. Zobudim sa na orgazmus, lenze hned nato ma strasne zacne boliet podbrusko, taky ako keby krc, dost to boli, vzdy ma to dost vylaka, ci to nejak nemoze ublizit malemu...Ale tak vidim, ze nie som jedina, tak budem tomu verit, ze je to ok 🙂

angi07
autor
9. nov 2012

@22macka22 ja som tiež mala krce a celkom silné bolesti v podbrušku. Teraz som v 16 tt. orgazmy už nemávam počas spánku , sex máme síce ešte zakázaný 😖 Ja som sa tiež bála, že či neuškodím malému ale všetko je OK. 😀

barborienka28
15. nov 2012

Hahaha teším sa že je tu taká téma lebo už dva týždne mi to leží v hlave, či je to normálne :D ale tiež sa mi to stalo ..uff odľahlo my, ženušky, že v tom niesom sama 🙂

lencika2
23. nov 2012

@angi07 ahoj, ja som to mavala aj pred tehu ale len zriedka, ale ako som tehu, tak som to mavala aj 2x do tyzdna a tiez som sa strasne bala, ci to nemoze nejak uskodit, lebo som hned na to mala aj krce velkea aj my sme mali sex zakazany ale uz som v 16tt a vsetko je v poriadku, babo je ok a sposobuje to silne prekrvenie maternice a pohlavnych oraganov a ze to dokonca babu aj propieva a najmä telu 😉

vevaaa
26. nov 2012

ahojky, aj ja mavam od zaciatku tehotenstva obcas orgazmus v spanku...som v piatom mesiaci tehotenstva a to s manzelom mame aj sex...Tiez som niekde citala, ze by to skodit nemalo babatku, ale skor prospievat 🙂 Tak si uzivajme 🙂))

osemsmerovka
26. nov 2012

@andrejka1983 potom asi ešte žiadna nezažila orgazmus 😀 a viete čo to vobec je? 😝 asi ťažko..
@lucka1987 príjemny pocit je príjemny pocit a orgazmus je orgazmus,tak si nemylte dojmy s pojmamy 😕 😕

osemsmerovka
26. nov 2012

@vevaaa ako vieš,že si to mala,ked spíš??..ma to muž napísané na čele? 😀 😀

katulka74
26. nov 2012

ahoj,aj ja som to zazila pocas tehotenstva 🙂

samantha223
26. nov 2012

@osemsmerovka orgazmus v spanku je bezna vec, zena sa nato budi, ako aj muz. angi07 mala som aj ja a ublizit nemoze, skor sa hovori co je dobre mamine to je dobre babatku. prijemna masaz pre dieta.

samantha223
26. nov 2012

@buffinko aspon viem ze nie som sama

samantha223
26. nov 2012

@lencika2 maternica je viac prekrvena plus tie hormony a je to

leeenka26
26. nov 2012

Mne sa to tiez stalo a doteraz som si myslela, ze to boli Len sny.Mala som obdobie, kedy si so mnou hormony robili divy a mala som velmi bujare sny, Ja som to vždy prespala, ale pametala som si to ráno, čo som cítila, to sa ani neda si to podla mna vymysliet.

lucka1987
26. nov 2012

@osemsmerovka a orgazmus nepatri medzi prijemne pocity ? 😅 ako inak by si ho nazvala ty. a urcite viem co to je, o tom mi prednasku robit nemusis 😉

samantha223
26. nov 2012

@lucka1987 presne tak,

lucka1987
26. nov 2012

@leeenka26 mas pravdu vymysliet sa to neda 😀 pretoze ak sa clovek zobudi na svoje hlasne vzdychy a na to ako nanho partner nechapavo pozera... tak je to viec nez jasne 😀 a otazka od osemsmerovky, ze ako clovek vie, ze mal v spanku orgazmus.. mne osobne sa to stalo tak naozaj len raz, myslim aj so vsetky okolo toho.. inak to bol len akesi " citenie" 😀 a ked sa clovek preberie, predsa tie pocity neprestali.. stale vo mne nieco odoznievalo.

vevaaa
26. nov 2012

@osemsmerovka ak si to niekedy zazila, tak budes vediet ake to je, ak nie, tak skoda 🙂! Vacsinou sa na to prebudis ...

ginger_fox
26. nov 2012

kokos a ze zeny tazko dosahuju ograzmus a prestieraju ho... Ked tuto temu najde nejaky chlap tak medialny boj v Harper´s Bazaar a pod. o nas narok na pravidelny orgazmus je v ... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre