Som v 14. týždni a nepriberám. Je to normálne?

mia_ko
4. okt 2013

Ahojte, som v 14 tt a zatial som nič nepribrala. Jem 5x denne snažím sa zdravšie. Beriem aj tabletky - tehu vitaminy centrum materina. Je možné že nepriberám preto lebo beham okolo 11 mesačnej dcerky? Mám sa báť alebo je to ok? Ďakujem

janulap
4. okt 2013

ahoj,urcite je to ok 😉

3kolka
4. okt 2013

ahoj je to ok....neboj...ja som pri prvom tehu nabrala cca 15kg a pri druhom som stále chudla 🙂

ninasidielko
4. okt 2013

uplne v poho neboj ono to pride...

mirka
4. okt 2013

ja som za pár dní v 7.mesiaci a pribrala som 3 kg, začala som priberať až niekedy v 5. mesiaci

annulikb
4. okt 2013

Neboj - ja som teraz v tehotenstve do piateho mesiaca schudla 8 kil - celkovo som pribrala iba 5 kil. Maly sa mi narodil a mal 3850 g - takze asi vobec nemusime pribrat 🙂

brumka
4. okt 2013

jasom prve tehu do 20tt pribrala 10kg a druhe 1,5kg... cize celkovo prve +22kg, druhe 8,5kg

lucka011
4. okt 2013

Pokiaľ dieťatko pekne rastie a vyvíja sa, tak to určite nerieš, patríš k tým šťastnejším 🙂 😉 alebo sa ti to ešte rozbehne. Do nejakeho 20tt som ani ja moc nepribrala, asi 3 či 4kg a teraz mám 16kg navyše... 😖

atreyu
4. okt 2013

😀 poklopala si si 😀 ja som do 20tt pribrala asi 1kg a do konca tehu dokopy 25kg 😀

m_ij_ka
4. okt 2013

je to normálne, asi bábo je moc hladné 😀 , neboj do konca tehu ešte pribereš

janka220989
4. okt 2013

ja som pribrala do 20 tt asi kilo a v 27 tt mam uz plus 9

nina88
4. okt 2013

Aj ja chcem takýto ,,problém,, ☹

ursulienka1
4. okt 2013

ja som v 18tt mala plus 1 kilo...v 38tt plus 7kil a sofinka mala 3870g.50cm

anjelik2509
4. okt 2013

ja som teraz pri druhom tehotenstve na jeho začiatku schudla...priberať som začala až v 20 tt..teraz som v 31 a mám zatiaľ oproti pôvodnej váhe, ak nerátam to čo som schudla +2 kilá...
Je to normálne, tehotná žena spravidla začne priberať až od toho 5. mesiaca 😉

danusskaaa
4. okt 2013

preco by si mala priberat??? ved tehu vobec o tom nie je!!! ak sa citis dobre tak naco su ti kila navyse??? tazko sa ich potom zbavit!!! cize nesmut, ale napak bud rada :D a co sa tyka priberania, este pockaj pride to! po siestom mesiaci budes na vahe priberat ovela viditelnejsie! dietatko sa najprv vyvija a potom pribera! ja som do 22tyzdna nemala ani gram navyse a v den porodu to bolo +25kg! cize netrap sa, papaj zdravo/aj "nezdravo", ved aj sladkosti sa musia 🙂/ a vsetko bude ok, len sa ci dobre! a to ze behas okolo malej le len tvoje +, ze mas toho na starosti viac ako len vyzierat chladnicku! pekne tehu prajem a hlavne zdravicko tebe i drobcovi!

lencici
4. okt 2013

aká by som bola rada keby som nepribrala nič počas tehu 🙂 teraz som v 28tt na začiatku som schudla 5kg kôli vracaniu a teraz ich mám naspäť ale teoreticky som ešte nepribrala 🙂 pri prvej dcérke som do 5 mesiaca nepribrala nič a na konci som mala + 15kg....neboj sa určite ešte čo to priberieš 🙂

iwesska
4. okt 2013

Ja som v 13tt a ani deko som nepribrala a malinke je dostatocne velke na svoj vek, takze neriesim, kym sa ma dobre. Aj tak mi ostalo este dost slaniny na bruchu z prveho tehu 😀 Aspon nebudeme musiet tolko chudnut po porode 😉

janeita
5. okt 2013

O pár týždňov si povieš kde sú tie sladké časy kedy som nepriberala 😉 každá žena priberá indivudálne netreba sa stresovať -😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre