Suché miesta a lupiny vo vlasoch

doliva
21. apr 2013

Mám veľmi citlivú pokožku,pred pár rokmi som si zafarbila vlasy a urobili sa mi hrozne lupiny a samé suché miesta...Teraž to mám znovu neviete čo to môže byť a ako sa mám toho zbaviť?Na kožnom mi len predpísala šampon a vraj stále vyčesávať,ale to nezaberá ☹

mokasina
21. apr 2013

môže to psorioza 😒 ...

doliva
autor
21. apr 2013

@mokasina nesranduj 😖 nemáme to ani v rodine...to sa dá liečiť?

lusyndaa
21. apr 2013

@doliva ahoj,ja mam problem s lupinami aj so suchou pokozkou na rukach-od lakta po ramena...bola som u koznej a povedala-ziadne sprchove gely, vraj vysusuju...predpisala mi olej do kupela,ktory pouzivam ako sprchac a hoci presli len tri tyzdne,ja mam konecne pokoj so suchou pokozkou...a aj lupiny mi zmizli,pricom sampon som nezmenila...

0550
21. apr 2013

no mne pomáha head shouders alebo z lekárne Eucerin mala som také veľké lupiny ale teraz to už pomizlo len toto aspoň mne zaberá dúfam že ti to aspoň trocha pomohlo 🙂

hrjanka
21. apr 2013

nie je to seboroická dermatitída? Ak hej, tak zaberá nimbový šampón a olej, ktorý si človek vtiera do postihnutých miest

doliva
autor
21. apr 2013

@lusyndaa ja neviem ale mne nasa doktorka tu vobec nepomaha..

doliva
autor
21. apr 2013

@hrjanka a da sa volne kupiť?

hrjanka
21. apr 2013

v lekárňach ho nemajú, ani v drogérkach, jedine cez net, alebo skúsiť ešte bioobchody, u nás v ZA jeden je, kde sa dá objednať

lusyndaa
21. apr 2013

@doliva skus sa v lekarni spytat na emollient - kupelove aditivum...mne to naozaj za kratku dobu dost pomohlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre