Veľkosť brucha v štvrtom mesiaci

(zamknutá)
26. jún 2012
fotoportrét
fotoportrét
sashulka
Registrovala sa 15. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 77 príspevkov.
 Viem, ze je to uz vela krat diskutovana a individualna otazka, mna vsak momentalne dost zaujima :o) som na zaciatku 4.mesiaca, zatial som vobec nepribrala, praveze som kilo schudla, zle mi nebyva takmer vobec, brucho mam este stale ploche, mozno trolilinku nafuknute v podbrusku povedze ako pri menstruacii. Ludia mi ani verit nechcu, ze som v tom. Babo je velke tak, ako ma byt. Je podla Vas moznost, ze do konca tehu vela nepriberiem a aj brucho bude mensie, ci sa to aj tak rozbehne bez ohladu na terajsiu velkost? Mimochodom, stale sa venujem cviceniu v posilke, behaniu, bicyklovaniu tak ako pred tehu, akurat sa trochu viac setrim, ale pohyb mam kazdy den, robi mi to dobre. Aj vy ste cvivili v tehu? Je realne, ze budem sportovat az do konca? Rada by som...
25. jún 2012 o 16:59  • Odpovedz
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
katren
51
Registrovala sa 7. januára 2006 na modrykonik.sk. Pridala 11155 príspevkov. Má 35 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
tea333
44
Registrovala sa 17. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 13163 príspevkov a 2 albumy. Má 61 priateľov. Okres Bratislava.
 @sashulka ak si zvyknuta sportovat a nemas ziadne problemy, kludne pokracuj. nesmies sa nijak premahat, cvicit cviky na brucho, a bycikel asi tiez nie je to prave kvoli riziku padu, ale kludne mozes cvicit, napriklad elipticky trenazer alebo aj beh kym ti brucho nevadi. neskor prisposob cvicenie bruchu, na nete je toho kopu.
nemusis priberat ani do 6-7 mesiaca, potom vsak urcite priberies, ako bude rast brusko.
ak sa zdravo stravujes, vela hybes a nemas predispoziciu vela priberat, tak urcite priberies malo.
v 4. mesiaci na vacsine prvorodiciek nie je vidiet, ze su tehotne. ja som nemala do 20tt skoro ziadne brusko, az potom zacalo rast.
ak si udrzis formu a nepriberies vela (optimalne napriklad 10 kil pri stihlej postave) budes skoro po porode fit a o par mesiacov ti nikto nebude verit, ze si rodila emoticon

ja som toho vela nenasportovala, v oboch tehu ma na zaciatku stopli zdrav. komplikacie, v prvom som bola na pohotovosti s krvacanim..v druhom som bola rizikova tiez asi 4 tyzdne, od 8tt..
25. jún 2012 o 17:17  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
magimi
10
Registrovala sa 7. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3058 príspevkov. Má 19 priateľov. Tvrdošín.
 moja kamoska prvych 7 mesiacov pribrala 1kg a potom do konca tehotenstva este 20kg..vseeetko sa este moze zmenit :P
mne brusko zacalo rast az koncom piateho mesiaca
25. jún 2012 o 17:33  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
prunee
1
Registrovala sa 18. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na modrykonik.sk pridala 34 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Ja som teraz tiez v stvrtom mesiaci, zatial som nepribrala nic, nesportujem, mala som problemy a krvacala som, za styri dni v nemocnici som este 2 kg schudla. Ale brusko mi uz veru rastie emoticon.
25. jún 2012 o 17:53  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
sashulka
Registrovala sa 15. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 77 príspevkov.
 prunee, normalne je uz vidiet, ze si tehotna?
25. jún 2012 o 17:56  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rose1988
Registrovala sa 30. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 187 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
 je mozne ze nebudes mat velke brusko, mna sa tiez pýtali v 6 mesiaci, ze ci som 3 ci 4 a na kocni 8 mi typovali tak 6. Svagrina ma v 7 mes vacsie ako ja pred porodom, je to individualne ja som tiez schudla a babatko sa narodilo s priemernými mierami. Inak urcite by si nemala behat teda ja by som to nerobila, no bicyklovanie by asi nemalo uskodit no skor by som isla na kurz cvicenia pre tehotné. Su totiz cviki ktoré by tehotne nemali robit, nie je dobre ked sa natahujes atd...
25. jún 2012 o 18:16  •  1 dieťa  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
miskafl (28 r.)
1
Registrovala sa 17. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 125 príspevkov. Caen, Francúzsko.
  • Léo2 roky
  • Adela8 rokov
 Ani mne pri prvom tehu nebolo este v stvrtom mesiaci vidiet brusko, nakoniec som celkovo pribrala 11kg, co sa lahko schudlo... emoticon No ale teraz som brusko uz mala pomaly ako som zistila ze som tehu emoticon hned to bolo vidno. Teraz som v 7.mesiaci, pribrala som 5kg, takze v norme emoticon Ale brucho mam riadne!
Co sa tyka sportu mne nedoporucovali tiez kvoli rizikovemu, ale pokial nemas problemy a si zvyknuta sportovat, nie je dovod to menit.. Ale ten bycikel by som teda urcite vylucila, a beh neviem ci je uplne tiez vhodny, skor rychla chodza, ale najlepsie ked sa spytas lekarky.
25. jún 2012 o 18:17  •  2 deti  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
luciok
27
Registrovala sa 8. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1436 príspevkov. Má 25 priateľov.
 Ja som do polovice 5. mesiaca tajila tehotenstvo pred kolegyňami a keď som povedala že som tehotná, veru sa čudovali že mi nič nevidno emoticon
25. jún 2012 o 18:23  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
alex31
4
Registrovala sa 12. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 540 príspevkov a 5 inzerátov. Má 4 priateľov.
 @sashulka ... ahojky .. bola som na tom podobne .. ja som aktivne behavala ... dokonca som 5km zabehla aj v 4 mesiaci a uplne v pohode potom som uz presla len na jogging aj ked ani ten nebol v prave najpomalsom slimacom tempe ale predsa len o nieco pomalsie ako samotny beh ... a uz som tak "neposkakovala" ako pri behu .... jogging som "robila" az do konca tehu a taktiez aj posilka ... ale to len preto ze moje telo bolo zvyknute preto to ani tak nevnimalo emoticon a malemu sa to asi aj pacilo lebo po cely cas cvicenia pekne lezal a nekopal ani nic podobne emoticon)) pocas tehotenstva som sa citila aboslutne suprovo bez komplikacii a inych problemov .. kolegovia sa smiali ci vobec musim ist na matersku a nemozem ostat v praci az do porodu emoticon co sa tyka mojho bruska bolo to asi nieco podobne ako u teba .. aspon podla toho co pises .... v 4 mesiaci som vyzerala ako keby som sa len dobre najedla a ked som chcela aby ma v buse niekto pustil sadnut tak som sa musela riadne "vypucit" aj to moj manzel vravel ze to skor vyzeralo akoby som len pribrala na brucho a nic viac ... takze po vecsine casu som musela pekne stat emoticon)) tehotna - netehotna emoticon ako-tak tehotna som konecne vyzerala asi az v 7.mesiaci a konecne som aj ja mohla nosit nejake teho saty ktore by aj nieco "skryvali" a nie len volne viali na vetre emoticon no a na konci 8 mesiaca mi nakoniec brusko naraz "vyskocilo" a uz som naozaj bola tehotna emoticon emoticon emoticon celkovo som pribrala 11kg ktore vsak ani dokopy nebolo vidno a do polroka som mala naspet svoju postavicku ... aj ked musim povedat ze este lepsiu ako predtym emoticon emoticon emoticon do pol roka som bola opet schopna aktivne behat a venovat sa vsetkym sportovym aktivitam ako pred porodom emoticon emoticon akurat ze asi ten sport pocas tehotenstva sa "preniesol" ma mojho maleho pretoze ten od kedy chodi ... co zacal pomerne skoro ... nic nerobi len beha a beha a beha .. niekedy som uz z neho na nervy a mam pocit ze on uz ani chodit nevie len behat ... ze by bol po mamine ??? emoticon emoticon emoticon
26. jún 2012 o 11:07  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
danu
21
Registrovala sa 14. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 31044 príspevkov a 23 inzerátov. Má 11 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 @sashulka pozri, pripadne sa opytaj v temach, na ktore ti dala linky katren
26. jún 2012 o 11:23  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Podobné diskusie

Populárne albumy