Nadmerné pohyby v 31. týždni

balada6
13. júl 2014

Ahojte, je v poriadkuu ak maly sa kazdym dnom coraz viaz hybe???? vsimla som si take intervaly, ze cez den je to v pohode, no akonahle si lahnem vecer do postele tak je to aj hodiny od :21 :30 do 23:00 niekedy aj dlhsie, no take vlnenie po bruchu, ze ja fakt nechapem co mu tak moze vadit, samozrejme pohybom sa ma zena tesit, comu sa aj tesime, len mam strach ci sa mu nieco v brusku nepaci, a preto tak vystraaaaaja ??? je to v poriadku???? dakujem za kazdu jradu

lulu369
13. júl 2014

@balada6 Ahoj, ak máš obavy o malého spýtaj sa na to doktora. Moja dcérka bola v brušku ako také "tornádo" a to dokázala kopkať aj celé dni a to až do konca tehu, dokonca aj pomedzi kontrakcie kopkala.

eikenella
13. júl 2014

vystraja, aby ta prinutila chodit. ved babatka maju najradsej, ked sa hybeme, ich to potom kolise. a ak si lahnes do postele, vydobyja si kolisanie 🙂

monicm
13. júl 2014

@balada6 neboj sa,väčšina detí takto vystrája,najviac po večeroch,presne ako písala @eikenella ,vydobíja si pozornosť a chce,aby si sa hýbala.ak by tie pohyby boli zrazu úplne iné,bol by to problém,ale kedže je to pravidelne,je to bežné

danielita18
13. júl 2014

urcite je to len dobre ked tak vystraja, nemusis mat strach ci je vsetko ok moj tak vystrajal, pravidelne a zaspavala som az nad ranom okolo 4 a vzdy zacal na vecer ked som sa posdila k telke a to mne inak brucho skakalo do vsetkych stran mam to aj natocene a uz ked som bola na sale na operacke tak este aj vtedy vyvadzal az kym mi ho z bruska nevybrali a ja som vlastne od 31 týzdna uz skoro vobec nespala a niekedy ma to inak aj dost bolelo aj mi niekedy slzy vyleteli co tak kopal

renca910
14. júl 2014

aj ja ked som isla spat zacal kopat vlnil sa,musela som behat po dome aby zaspal!paci sa im ked sa v brussku kolišu,to iste ta caka po porode,bude sa chciet nosit,pestovat...

janka1989ya
14. júl 2014

Je dobré keď sa hýbe ,aspoň vieš ,že ho máš 🙂

sunshine85
4. aug 2014

@balada6 no veru, bud rada, ze sa ti tak hybe...ja som v 29tt a este som poriadne kopance nezazila...aj vcera som bola v strese, lebo nic....az nakoniec o nejakej desiatej vecer si maly 2krat pokopkal, uistil ma, ze je ok a bolo po vsetkom 🙂 takze ja by som sa tesila, keby mi vystraja v brusku 🙂

pribinak
4. aug 2014

Z čoho usudzuješ, ze pohyb babatka je nadmerný? Ma čoraz menej miesta a preto je jeho pohyb bicy viditeľný a aj cititelny, je to úplne normálne
Buď rada, ze nemusíš riešiť presne opačný problem a to, ze babo sa takmer nehýbe, niektoré Maminy by ti vedeli o tom porozprávať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre