Pohyby bábätka

jessica1996
1. máj 2015

ja už mám o nejaký týžden termín, a posledné dni ked si lahnem na bok tak ma bábo začne tak pravidelne ani nie že kopkať ja ani neviem jak to vysvetliť stále rovnaký pohyb (rovnako silný, do toho istého bodu, pravidelný každýé 2-3 sekundy).... naozaj to môže byť tá štikútka u bábätka ? .. ale ked aj áno je môžné že ju má tak často ?

kacenka0708
1. máj 2015

@jessica1996 moze to byt stikutka 🙂 mne dcera ckala od 7 mesiaca skoro kazdy den 🙂

prego81
1. máj 2015

@jessica1996
Ano! stikutka 😀 Aj moj maly ju mal a velmi casto. Bud rada ze az teraz ked uz skoro rodis. Moj krpec ju mal skoro celu druhu polovicu tehotenstva a bolo to dost otravne ked ma to zobudilo alebo nedalo mi zaspat 😀 Bolo to horsie ako kvapkajuca voda.
Vela stastia, nech vam to obom dobre dopadne a coskoro sa zvitate.
P.S. stikutka ostala aj po narodeni. Len obcas - bolo to mile 😉

siska53
1. máj 2015

@jessica1996 nasho som dost malo citila,co sa pohybov tyka no zato stikutku minimalne raz za den. 🙂
On uz bol dole hlavkou,tak som to citila tam.
Veru,je to stikutka.🙂

jessica1996
autor
1. máj 2015

dakujem baby :D jaj chuda malinká, šak aj ja ked mám štikútku tak je to dosť nepríjemné jak sa musí cítiť ona chúďa moje malinke <3

@prego81 dakujemeeee <3 tesime sa na nu na svete najvac 🙂)) celý den skacem na fit lopte jak dilina :D nech sa rozhýbe už :D .. ináč ak by som bola už trebárs po termíne myslíte že by som si mohla dať tonic ? :D pomohlo by to ? :D alebo nemohlo by to nejak ubližiť ? :D

zabina27
1. máj 2015

nas mal stikutku dost casto v brusku a potom aj po narodeni, len kukal a stikutal 😀 asi mu to nevadilo, uz bol zvyknuty 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre