Pohyby v 32. - 33. týždni

dompod
12. jan 2015

Babulky, som v cca 32-33tyzdni tehu. Podla vsetkeho babetko by malo byt uz otocene hlavickou dole. Citim ako ma stale viac a viac kope pod prsiamy. No cim viac dni mam za sebou tym viac kope. Citala som ze s pribudajucimi dnami by som ho uz tolko nemala citit. Aj ked som rada ze ho citim ale nemam to nejako naopak :D ci este stale sa to moze asi aj zmenit ze ? Dakujem pekne

lulu268
12. jan 2015

ahoj, ja mám v čerstvej pamäti, že mňa Oliverko kopal ešte v deň pôrodu a to poriadne, miestami som mala pocit, že vyskočí z brucha. Môj doky povedal, že to veľa závisí od bábätka, niektoré sú živšie iné lenivejšie 🙂

angelyana
12. jan 2015

@dompod Tak ja som 35tt a Oli ma kope ako maly divoch. Skor bud rada, ze sa mrvi, inak by si bola vystresovana, ze tam len čuši a ci sa nieco nedeje🙂

jajka71
12. jan 2015

ja cakam dvojicky a v niektore dni mam co robit, aby som vydrzala tie kopance do rebier, uvidime co bude dalej🙂

dompod
autor
12. jan 2015

Woooooou drzim palce z dvojickami. Nato by som asi nemala 😀 dvoojnasobok kopancov
@jajka71

jajka71
12. jan 2015

no jedno je vraj vzdy aktivnejise, aj u nas to plati......ja som si to nevybrala, oni si ma vybrali alebo ako🙂)

julia92
12. jan 2015

ja som v 32tt a malicka ma kope veselo... ale bud ma nekope tak silno, alebo som si uz na to zvykla, lebo ma to neboli.. skor sa len niekedy zlaknem, ked ma kopne tak zrazu 🙂

sarinka123
13. jan 2015

Je to vesele babatko, vydrz uz tych par tyzdnov.

janezz
13. jan 2015

@dompod ja som v 39tt a mňa aj kope ale hlavne sa okolo 35-36tt začne presúvať z boka na bok...len taký kopec ti navrie na bruchu a to je prdelka...už tam nemá toľko miesta a bude sa snažiť vystrieť a všelijako sa bude zapierať...sú to dosť nepríjemné pocity hlavne keď sa tlačí pod rebrá ale zároveň sú to nezabudnuteľné pocity a radosť sledovať....takže je to normálne až do pôrodu a presne ako ti píšu baby, buď rada že sa hýbe, že ho cítiš inak by nebolo niečo OK 😉 🙂

fopka
13. jan 2015

no mna maly kopal do poslednych dni...vrtel sa, bola som samy pukeľ 😀 ....este ked som bola aj na ozvy pred porodom,tak mi lekarka vravela,ze uz davno take zive kopkajuce babo nemali

lenka54321happy
19. jan 2015

Ahojte baby, planujete niektore rodit v sukromnej klinike na Slovensku a ak hej kde a preco ste sa tak rozhodli? Dakujem
😘

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre