Ružový výtok v 36 týždni

lelesa
13. nov 2012

Ahojte tehuľky 😉
chcem sa Vás spýtať či sa mám báť ak mám v 36tt ružový výtok po rannom močení poprípade aj počas dňa.
Som 1rodička preto sa pýtam
Dakujem

junovka
13. nov 2012

@lelesa okamzite informuj svojho gyndosa!Moze to byt odtekajuca plod.voda, bliziaceho sa porodu.

junovka
13. nov 2012

@lelesa radsej by som sla hned na pohotovost.Radsej 100 x zbytocne, ako nieco zanedbat!!!!

lelesa
autor
13. nov 2012

ale nemám ani bolesti malinká kope 🙂 a zajtra mám ísť na kontrolu.

junovka
13. nov 2012

@lelesa pytala si sa....odpovedali sme 🙂

sisaha
13. nov 2012

@lelesa co k tomu dodat? tak naco sa pytas? Baby ti odporucili okamzite lekara - dieta moze kopat - neskôr nemusi (ospravedlnujem sa za necitlivost)

turistka
13. nov 2012

@lelesa sup sup k lekarovi

denisa87
13. nov 2012

@lelesa tak mu aspon zavolaj ze co to moze byt,mozno ti povie ze sa mas ist ukazat,ved zato nic nedas 😉

hradnapani
13. nov 2012

@lelesa ruzova farba znamena, ze je tam pritomna krv. Moze to byt znak zacinajuceho porodu, odtekajucej plodovej vody alebo aj niecoho ineho, vaznejsieho. Takze odporucanie ist k lekarovi je namieste, to ti hovoria zeny, ktore uz porodili 😉

raszuz
13. nov 2012

@lelesa mne takto začala v 36 tt o pol jednej v noci odtekať voda aj s ružovou prímesou a o 10.00 hod. bol malý na svete

raszuz
13. nov 2012

@lelesa a tiež žiadne bolesti ... tie začali až o pol siedmej ráno

lelesa
autor
13. nov 2012

Dakujem za radu volala som doktorke a povedala mi,ze keby sa to zhorsilo tak mam prist inak zajtra na kontrolu.

monikkak
13. nov 2012

@lelesa ja som mala taky vytok tiez asi dva tyzdne pred porodom aj ma trochu pobolievalo brusko bola som aj na kontrole ale nic sa nedialo...ale tak malej sa velmo nechcelo von 🙂 prenasala som tyzden 🙂

alenka600
13. nov 2012

@lelesa Ja som to mala cca 2 tyzdne pred porodom, lekar nic nezistil, vsetko bolo OK. Ruzovy vytok nie je taky nebezpecny ako cervena krv, tam uz ide do tuheho.

alenka600
13. nov 2012

@lelesa A dodam este, ze som porodila v 37mom tyzdni, teda o nieco skor, pravdepodobne nejaky zapal spustil porod. Ale vsetko bolo OK, dcera zdrava.

lelesa
autor
13. nov 2012

@alenka600 dakujem si ma ukludnila uvidime zajtra co povie dr.

magdusaaa
18. nov 2012

@lelesa Ako ti to dopadlo u lekara? ste ok?

lelesa
autor
25. nov 2012

Dakujem za opytanie hej sme v poriadku chodila.na magnezium do nemocnice ale sa.nam to krati ;)

michaelaturzova
25. nov 2013

Ahojte,chcela by som sa vas spýtať minulý týždeň v utorok mi odišla hlienova zátkas krvou,doktor mi povedal ze sa mi pripravujú pôrodne cesty. Všetko bolo v poriadku monitor a aj sono,no dnes som bola u gynekologa na kontrole a ešte som len otvarena na jeden prst a povedal ze je ešte hrdlo vysoko. Ale teraz som bola na zachode a zas mi odchadza ruzovkasty vytok,myslite ze sa mi blíži pôrod? Ďakujem za vaše odpovede.

katarinka_1982
10. jan 2014

@lelesa Ahoj, ten ruzovy vytok si mala v kuse? Ja som este len v 32 tt a vcera som ho mala, dnes je to uz ok...

simonka121
10. mar 2014

Ahojte žienky chcem sa opýtať už niekoľko dní pozorujem, že mi odteká taký biely hlien,,a teraz neviem či je to tá hlienová zátka,,,lebo je úplne biely,,, nemá žiadne zafarbenie,.,,, máte s tým niektorá skúsenosti,,,,môže to byť predzvesť blížiaceho sa pôrodu??? Ďakujem 🙂

malenocka
10. mar 2014

@simonka121 ahoj Ja som mala tiež biely hlien, dlhodobejšie asi od 33tt.... ale nakoniec sa to ukázalo ako kvasinková infekcia. aj ja čakám bábatko v apríli, teraz mávam skôr sfarbený do žlta a hustý... takže tiež neviem čo sa deje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre