Sny v tehotenstve

siska765
21. nov 2014

Ahojte, vraj sa casto tehotnym sniva o vode.Mne sa snivalo o nejakej priehrade-rieke,cez ktoru prechadzam,plavam ale bola spinava a riasy v nej.Snad to nic zle pre male neznamena.inak cele tehotenstvo sa mi snivaju kadejake sny a na zaciatku dost aj nocne mory.Mate niektora skusenosti a potom bolo vsetko ok?vdaka

maribell
21. nov 2014

mne sa nonstop snivaly zle sny .. az take ze som sa budila cela spotena 😀 .. obydvaja synovia su v poriadku 😉 ..

evitka83
21. nov 2014

Ja som sa niekedy budila so slzami v ociach. Je to normalne v tehu

materina_duska
21. nov 2014

@siska765 Pridávam sa, tiež sa mi nič pekné tuším nesnívalo, od kedy som tehotná 🙂

xfenix
21. nov 2014

Ja som tiez mavala zle sny, podla mna to bol nejaky ventil obav z nepoznaneho co pride. Neznamena to nic, len za tym nic nehladajte! 🙂

ivuska00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monaaa
21. nov 2014

Haháá...ste treafili tému:D! Ja posledné tri dni vo sne rodím debatujem s gynekológom a podobne....:D sa cítim až trápne keď vstávam, že zase som otravovala doktora :D::D:D:D:D hahahaha

siska765
autor
21. nov 2014

mne sa 2 ci 3 krat snivalo aj o babatku , uplne na zaciatku tehotenstva ,ked som ani nevedela ze co to bude a ukazal sa mi maly chlapec,krasny blondacik, a naozaj cakame chlapca, no a potom este raz vlastne par tyzdnov do zadu tiez som ho celeho videla ,ale bol mladsi ako prvy raz ,ale tiez strasne krasny 🙂 dufam ze taky aj bude 🙂

zenulkaaa
23. nov 2014

@siska765 ked tak premýšlam, tak mne sa v prvých týždnoch naozaj snivalo dosť často o vode. Uplne živo si ešte pamätám niektoré sny. A taktiež sa mi užť asi 4 krát snivalo, že sa mi narodilo dievčatko. Až teraz naposledy sa mi snivalo, že som bola na ultrazvuku a tam mi povedali, že to bude chlapec. tak o týžden sa snád dozvieme.

danula456
19. dec 2014

Ahoj aj mne, odkedy som tehotna, mam stale sny, niekedy su prijemne, niekedy nie, casto sa budim zo sna, zle sa mi spava. Podla mna je to normalne.

anicka621
19. dec 2014

@siska765 Ahoj aj mne sa snívajú samé hlúposti a občas sa aj prebudím so slzami v očiach 🙂

siska765
autor
20. dec 2014

@anicka621 mne uz teraz az tak nie, mozno som uz viac vyrovnana, malo som trochu stresy tak mozno aj pre to,ale stresy zas pridu od januara 🙂 ked sa bude blizit uz porod 🙂

patricia128
23. jan 2015

Snívalo sa mi, že nám dr, povedal, že čakáme chlapčeka a mm sa snívalo, že bol u veštice a tá mu povedala ,že bude mať syna..Neviete čo môžu takéto sny znamenať??

sonia1501
25. mar 2015

mne sa snivalo, ze mi babo urobilo dieru na bruchu ked si vystieralo nozicky a cez tu dieru som ju aj vybrala a ona sa hned postavila na nohy, vyzerala ako moja svagrina, tmave vlasy a tmavsia pokozka /mam tri deti a vsetky tri su blede a maju blond vlasy/. Ked som bola tehotna s dvojcatami ku koncu sa mi snivalo podobne, ze oni vysli z lavej strany brucha same, lebo sa tak natahovali, ze mi roztrhli pokozku na bruchu a tak vysli von :o)

vladimiraadka
24. nov 2019

Aj mne sa snivali moje obe deti ked som bola tehotna a uplne take ako vo sne sa mi aj narodili aj pohlavie som este pred tymi snami nevedela ake doktor povie a boli to ozaj chlapci❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre