Zdá sa mi, že v 35 týždni mám malé bruško

anjelik123
4. máj 2009

Ahojte...kukam foto a mam pocit ze ja mam asi male brusko na 35tt oproti tym fotkam je to normalne?

mausy21
4. máj 2009

daj nejake foto anjelik

mi.mimi2
4. máj 2009

anjelik123 neboj nič..závisí to aj od toho ako si vysoká a tak...ja si tiež myslím že mám na môj týždeň malé bruško(37TT) a keď ma vidia naši známy tak sa nestačia čudovať že kde som také brušisko nabrala... 😉 možno sa nám to zdá len preto že to bruško nosíme a vidíme ho každý deň....a lekár mi povedal že keď postavíš vedľa seba 10 tehotných ani jedna nebude identická s tou ďalšou..každá je podľa mňa iná... 😉 dôležité je že bábo je v poriadku 🙂 no nie???

anjelik123
autor
4. máj 2009

mausy dnes dake nafotim a zajtra stiahnem do pc.....ked ja mam aj s toho stres ze som podla mna malo pribrala...od zaciatku tehotenstva 8kg....a ked niektore baby co aj vravia ze 25kg 13 a pod....ako ste na tom vy?

mausy21
4. máj 2009

mimi odkial maš podobu tych svojich deti,možeš mi poradit aj chcem take pozerala som tvoj album

mausy21
4. máj 2009

anjelik to bud len rada, ja som nabrala 20kg pozri album 😉

sakura77
4. máj 2009

anjelilk,to mozes byt len rada,moja segra pribrala pri prvom 9 a pri druhom 6kg-a vsetko bolo ok 😉 podla mna sa nemas coho obavat

susisus
4. máj 2009

anjelik nic si z toho nerob, ja som v 21 tyzdni a ked som oblecena, nevidno na mne absolutne nic a to ine baby uz pred sebou nosia kufor. Som vysoka a doktor povedal, ze maternicu mam uplne normalnej velkosti, len nemam na bruchu sadlo, takze klidek, hlavne ze babo je v poriadku, bud rada ze nemas velke brucho ! 🙂

anjelik123
autor
4. máj 2009

som sa len zlakla ci to nieje daky problem...

mi.mimi2
4. máj 2009

mausy21
pošlem ti ip lebo neviem či sem môžem dať link.. 😉
ja som pribrala doteraz 16 kíl...pozri tiež album 🙂

jahody11
4. máj 2009

urcite je to v poriadku 🙂 ja som v 24 tt. a ludia sa ma pytaju ci nosim babatko v batohu 😀 😀

anjelik123
autor
4. máj 2009

mimi kludne daj lin aj ja by som si to chcela kuk 😉

anjelik123
autor
4. máj 2009

sakura ale ani ty si nemala velke brusko ked si maleho cakala....je zlaty podaril sa vam

dada78
4. máj 2009

anjelik, mne vykuklo až tiež na konci 8.mesiaca, doteraz som bola nespokojná 😅 zdalo sa mi malé , neboj, aspoň nebudeš mať strie, keď Ti rastie postupne.

anjelik123
autor
4. máj 2009

dada tak to sa tesim teda ale pre istotu si ho aj natieram kremom proti striam

lea132
4. máj 2009

anjelik z toho si nic nerob, keby nieco nebolo v poriadku, tak ti to doktor povie...Na mne vobec nie je ziadne brusko vidiet ked som oblecena, kto nevie, ze som tehotna, tak by ho to ani nenapadlo...Ono dost zalezi aj od toho, ake si mala brusko predtym...Pokial si pekne cvicila a nemala slaninkove brusko, tak je to normalne, ze raste pomalsie, lebo mas pevnejsiu brusnu stenu...Aspon sa po porode dostanes skor do formy 🙂

jahody11
4. máj 2009

mne aj dlhsie trvalo kym som pocitila pohyby, ja mam sko pevnejsiu brusnu stenu...

celine
4. máj 2009

Ani ja nemam velke brusko. Na poslednej poradni mi dr. povedal, ze maly je dobre ulozeny. A doteraz som pribrala len 7kg 🙂

pointka
4. máj 2009

anjelik, ja mam ten isty problem. Mam pocit, ze mam mensie brucho oproti inym tehulkam v tomto tt. Nepribrala som ani kg za cele tehotentstvo. Babo mi rastie ako ma.

terezka044
4. máj 2009

a preco je to podla vas problem???

boze baby, budte rady, ze nemate sudy a netaha vas to jak... nebudete mat take vytahane brucho, ja teda mam tiez mensie ale strie mam aj tak a to mazem kazdy den 2x ale co narobim 😠 , proste si to uzivajte.... nechapem preco by to mal byt problem, ked babatko rastie ako ma 😕 . tiez mam pevnejsiu brusnu stenu, a v pohode, nicomu to nebrani. a citim sa naprd aj tak, tak co 😀

jankaw
4. máj 2009

Ja ked nemam obtiahnute tricko tak ani neni vidiet ze som tehotna, vyzeram iba ako by som sa dobre najedla, ale zase ako pise terezka som rada, lebo sa este nemusim vlacit s velkym bruchom a podla UZV je maly v poriadku dokonca stale zodpoveda vyssiemu tyzdnu v ako som...
Akurat mi je smiesne ked som minule povedala jednemu znamemu ze som v 6. mesiaci tak ma zacal presviedcat ze s takym malym bruchom nemozem byt, ze to som si nejako zle vypocitala. Jeho zena ta uz ake brucho mala vtedy. No pravdepodobne mal vela osobnych skusenosti s tehotenstvom ked bol taky "mudry" 🙂)

luminkasp
4. máj 2009

babulky, nebojte sa, na mne zacalo byt vidno, ze som tehu az v 7 mesiaci 😉, mala sa narodila zdrava a krasna a ja som bola stastna ako vsetky ostatne maminy 😀

mi.mimi2
4. máj 2009

baby takže tu máte link a môžete skúšať....
www.makmemebabies.com...ke´d niečo nebude jasné kludne napíšte. 😉

mi.mimi2
4. máj 2009

do kelu teda makemebabies.com

terezka044
4. máj 2009

luminka, tiez to na mne zacalo byt vidno az v 7.mesiaci.
na kamaratke bolo vidno asi od 16teho tyzdna, uz mala vypucene 😀

mami.sk
4. máj 2009

anjelik nic sa neboj 😉
ja som nemala skoro ziadne brusko, mala sa narodila v termine , za cele tehu som pribrala len 3 kg a dcerka mala 3750g pri narodeni 😉
moja susedka ked ma videla s kocikom neverila ze babo je moje 😀
ked sa drobcek vyvija tak ako ma, nie je to treba riesit😉

dianka3
4. máj 2009

anjelik, aj mne vsetci hovoria ze mam mae brusko a ja sa citim divne ale nie kazda zena ma velke brusko 😖

anjelik123
autor
5. máj 2009

vsak to ze vsetci mi to hovoria ale hlavne moja svokra a ze malo jem a pod. ona si mysli ze ked som tehu tak zjem vsetko co vidim....jem len tolko kolko mi chuti ale ona je truba nemusim ju 😎

happyhappy
5. máj 2009

caute, viem, ze nemam v tejto skupine este co robit, ale napriek tomu, ze som este len na zaciatku, stale si skumam brucho a mudrujem, preco nic nevidno. Tak aspon som teraz pokojna, ze este dlllho nemusi byt nic vidiet 😀

dianka3
5. máj 2009

anjelik no presne tek 😉 aj moja svokra je na hlavu a mi sa s nou uz nebavime vyse pol roka a vyhybame sa aby sme sa nestretli kedze byvame pod jednou strechou
no ved aj mne vravia vsetci ze ,, ake mas male brusko alebo boze uz si v 9 mesiaci a kde mas brucho? 🙄
ja neviem co mam zjes dinosaura? alebo co? aby som mala velke brusko? zjem kolko zjem a som chuda tak mi to ide asi na babo a nie na sunky 🤐

terezka044
5. máj 2009

dianka no ja mam male brusko a mam pocit ze mi to ide aj na sunky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre