Aké máte skúsenosti so Sudocremom?

kristina22
10. apr 2012

Mamičky ktoré používate alebo ste používali sudocrem na prebalovanie napíšte mi ako ste boli spokojné či Vám vyhovoval a tak Ďakujem 😉 😉 😉

rainbow0508
10. apr 2012

Bol to najlepsi krem,a ky sme kedy mali...inak sme pouzivali cien z Lidla alebo klasika rybilku...no ked mal maly nejaky opar na zadocku, sudocrem to do niekolkych hodin poliecil...je najlepsi...aj ked najdrahsi....ale ked treba... 😉

zuzulienka1973
10. apr 2012

Nebol zly,ale nam aj tak najlepsie vyhovovala rybacia mast

machiabeli
10. apr 2012

my pouzivame na zadok malemu len sudokrem a 100%tna spokojnost

lucka1987
10. apr 2012

vyhovuje na 100 %

kerynka87
10. apr 2012

my sme používali najprv klasika - modrá ryb.masť. ale keď sa objavil nejaký opar alebo len začervenanie rybacia masť nám nepomohla. tak som prešla na sudocream a máme pokoj... je drahší ako ryb.masť, ale oplatí sa to. Ja ho odporúčam určite...

bamb27
10. apr 2012

u nas tiez vyborne, nic ine,,, ano drahsi je, ale zas staci malinko, vydrzi dlhooo a este aj pekne vonia,,

lenka0283
10. apr 2012

super krem...sme spokjny pouzivame na vselico nielen na ritku....🙂

lussy666
10. apr 2012

my pouzivame len sudocrem...spokojnost na 100percent..ked mala dcerka fakt podrazdenu pokozku na zadocku z hnacky, skusila som imazol krem pasta. celkom ok..

a ako pise @lenka0283 da sa pouzit na vselico, nie len na ritku🙂

monikasum
10. apr 2012

Ja som začala používať Sudocrem pri prvom synovi, a používam aj teraz. Ja som s ním veľmi spokojná. Aj ja ho používam na vyrážky, na začervenanie kože, uštipnutie, popáleniny a pod. Ja ho určite odporúčam a nielen pre bábatko....

kikatko
10. apr 2012

spokojnost na 1000% a všestranné využitie- od preležanín cez popaleniny až po akné. využívame ho aj ked už dávno nenosíme plienku

siusinocka
10. apr 2012

ešte aj teraz ked sa drbobcovi trošku zaparí riťula ho používam je skvelý, iný by som už ani nekupovala

maminka142
10. apr 2012

Ja s ním nemám dobru skusenosť 🙄 Lepšia a hlavne učinnejšia bola rybacia masť...

lilitela
10. apr 2012

Ja som sa raz docitala, ze netreba ritku natierat, iba ked je zaparena.Samozrejme treba dokonale ocistit, prip. umyt pri prebalovani. A to sa mi osvedcilo najlepsie. Ked sa ritka zapari aj tak, dame sudocrem a na druhy den je vsetko ok.

kokorunecka
10. apr 2012

Ja používam Pavlovičovu masť...Podľa mňa je lepšia jak Sudocrem i keď zloženie je takmer rovnaké. 😀 😀

moniciak
10. apr 2012

V pohode masť nič proti 🙂

ikke
10. apr 2012

na moj vkus je prilis tuhy, malemu velmi dlho ostaval na ritke. nam sa skor osvedcil bepanthene, ale v 95% nepouzivame pod plienku vobec nic 😉 zalezi, kto ma aku pokozku, moj vyse 80-rocny svokor pouziva sudocrem na svoju alergicku tvar.

janka_pn
10. apr 2012

striedala som s bepathenom... oba v pohode 🙂

rozsa
10. apr 2012

Len bepanthen máme 100%

viki2912
10. apr 2012

no malej chuti 🙂 je fajn,sme spokojni...ak je ale ritka moc cervena,tak imazol.

li_la
10. apr 2012

Striedam Sudocrém s rybacou masťou. Nedávam mu ho za každým, cca pri každom druhom prebaľovaní. Som s ním spokojná, aj pekne vonia.

fuska
10. apr 2012

Ja som si kupila Sudocrem, ale malemu sa urobili zapareniny. Lekarka mi na to odporucila rybaciu mast a za dva dni mu to preslo. Teraz ten Sudocrem dominavam, ale ostanem pri Rybilke...

stanislavao
10. apr 2012

ja som so Sudocremom maximalne spokojna. Ked je ritka velmi bolava, tak Imazol krempasta.

mirka_aa
10. apr 2012

aj sudokrem aj od sebamedu krem na zapareniny je dobry...

natty07
10. apr 2012

nam sa pri prebalovani moc neosvedcil, ale je super pri ekzemoch.

miriamapeter
10. apr 2012

je skvelý!

polyana
10. apr 2012

My sme si prešli tiež rôznymi krémami, ale ked sme mali problém so zaparením- tak nám lekárka odporučila Sudocream a od vtedy sme nič iné nepouzívali. Moje deti už majú 5 rokov, ale tento krém máme stále doma pre prípad,že máme nejaký malý problém zo zadočkom. A ked je to viac bolavé tak je super ten Imazol ako sponína aj stanislavao

pimpulienka
10. apr 2012

Najlepšie! 🙂 Iba ten použivame od narodenia a nevieme, čo su zapareniny..

janelinka
10. apr 2012

nám sudocrem nevyhovoval,používame klorane a sme spokojné 🙂

baklik
10. apr 2012

sudokrem je ucinny, ale dost vysusuje, takze ho pouzivame len obcas, ked je to nevyhnutne.
radsej pouzivam nivea SOS krem - obsahuje bambucke maslo a omega 3 mastne kyseliny, takze okrem toho, ze pokozku lieci, aj ju zvlacnuje a hydratuje 😉

ivana.natasha
10. apr 2012

100% spokojnosť so Sudocremom, nemenila by som, a keďže sa mi Lili ešte nevyparila ani raz(a to má stále redšiu stolicu), tak vrelo odporúčam