Akú značku kozmetiky používate pre bábätko?

kmirkav
6. okt 2010

Na trhu je dnes množstvo výrobcov detskej kozmetiky. Viem, že každému dieťatku vyhovuje iná značka, chcela by som zistiť, aká je tá najobľúbenejšia a taká, ktorá vyvoláva najmenej kožné alergické reakcie.

beruska.zuzanka
6. okt 2010

Hipp a na riťku Jecorisovu masť 😉

blazka24
6. okt 2010

ja som mala v balíčku z pôrodnice vzorku bepanten a ten odvtedy používame, indulona a subamed tam boli tiež ale tie nám nepomáhali až tak 😉

murinka
6. okt 2010

ja nepouzivam ziadnu kozmetiku len detske mydlo a krem na zapareniny 😉

katuskad
6. okt 2010

ja používam nivea baby šampón, do kúpela používam olej na suchú pokožku oilatum a Lipolotio krém tiež na suchú pokožku. a na riťku klasickú rybaciu masť a ak boli nejaké zapareniny náhodou tak som potrela sudocremom.

stankapk
6. okt 2010

mydlo a šampón sebamed, na riťku sudocrem.

8808
6. okt 2010

ked sa mala narodila tak- jonson samponik aj sprchac v jednom, taka zlta flasa so stlacanim, to sme mali aj v nemocnici, a teraz na narodeniny dostala Bubchen samponik (: a na ritku sme pouzivali rybiu mast, lebo nic ine nam nepomohlo na zapareninku

henri001
6. okt 2010

sebamed a vyborna je aj kozmetika klorane 😉

junovka
6. okt 2010

kazdemu babu vyhovuje ina...treba odskusat 😉

danielaviki
6. okt 2010

Ja zatial moc kozmetiku nepouzivam, mam mydlo sebamed a na ritku bud sudokrem alebo bepanten. Ale s olejcekom Jonsons mam zlu skusenost, maly mal na to alergicku reakciu.

malaliska
6. okt 2010

Olivove mydlo Dr. Theiss, kúpite len v lekárni, dcérku mi vyliečilo z ekzému bez akejkoľvek recidívy. Má 7 rokov, používame už aj inú kozmetiku na telo, ale mydielko stále, a umývam ním aj malého - nádherne vonia a pokožka zostane neskutočne jemnučká. 🙂 Na riťku Sudocrem.

kuriatko33
6. okt 2010

ahojček mi použivame weledu, na ritku kremik je super a mame kojenecký kupel a olej som s tou kozmetikou spokojná 😉 mi sme mali na mydlo sebamed nie moc dobru reakciu, malý mal take biele flaky po nom 😠

ivett1
6. okt 2010

nám sa osvedčila kozmetika Bübchen- gél, šampón, olej (ochranný krém do vetra a nečasu a šampóny používame dodnes) a na zadoček zo začiatku cca do 6 mesiacov sme používali Jecorisovu masť (rybacia masť) a neskôr sudocrem 🙂

jaruska8
6. okt 2010

My používame BIODERMU, šampón a sprchový gél v jednom, krém na zapareniny a to je všetko, zatiaľ spokojnosť. 😉 Mám aj krém na zimu, ale ten som ešte nepoužila. Jaj a ešte máme penu do kúpeľa HIPP, ale na to je ešte malá malinká, aby sa z peny tešila. 😉

benne
6. okt 2010

na začiatku sebamed, teraz nivea, na riťku jednoznačne sudocreme

montinka
6. okt 2010

aj ja bubchen a na ritku sudocrem

sampo
6. okt 2010

sudocrem na ritku (prip. aj ine vyrazky), klorane na telo a vlasky (pol litrove balenie nam vydrzalo rok! 😉) predtym aj sebamed, ale len mydlo, mlieko bolo o nicom. A olivovy olej dr. Hoj, je skvely 🙂
a na zapareniny bol inak uplne super altermed powder cream 😵

nice202
6. okt 2010

Weleda. na ritku., tato vyhovuje najlepsie. cisto prirodna baza. predtym bioderma, nemozem povedat, ze zle, ale weleda sadla lepsie

inanr
6. okt 2010

Moje deti používajú od narodenia kozmetiku Bubchen. Obsahuje síce kamilky a tie sú alergénom, ale my sme s tým problémy nemali. Na riťku som im dávala krém s rybím olejom. Zaberá dokonca aj na vyštípaný nos. Smrdí, ale je účinný.

cikyta
6. okt 2010

Sebamed.

zuzana12345
6. okt 2010

sebamed a na ritku rybaciu pastu

miska246
6. okt 2010

sudocrem na ritku, na kupanie babywash od MULTIMAM a po kupeli klasicky modry detsky olejcek s azulenom... 🙂

katren
6. okt 2010

my kupujeme len Niveu Baby. Aj na kupanie, na zadok a na tvar tiez 😉

majula28
6. okt 2010

my používame sprcháč Johnson pre dobrý spánok, telový krém Excipial (kúpiš v lekárni- ale nám ho doktorka predpisuje 😀 ), a na ritku jedine Sudocreme (nedám dopustiť)......toť naša kozmetika 😀 😅

alias313
6. okt 2010

to je pri každom dieťatku individuálne, akú kozmetiku. Ja som si pred pôrodom nakúpila niveu, bubchen, johnson....a stačilo týždenné používanie a skončili sme na kožnom. Bol to horor! Keby som toto bola vedela tak malý by k tomu ani nepričuchol. Odvtedy len kozmetiku z lekárne- Klorane Bebe-telove mlieko a sprchovy gel a na zadoček sudocrem

petruci6
6. okt 2010

biodermu atoderm,lebo sme mali ekzemy ,na ritku krem z DM babylove,teraz som od nich kupila aj mliecko ultra sensitive tak vyskusame ci nebudeme mat ziadnu reakciu

andrea487
6. okt 2010

ahoj,no mi ked sa narodila tak sme používali jonshon ten pre novoredencov,a telové mlieko pre dobre spanie,na ritku sme mali i sudocrem,i jonshon natural,i puder jonshon i ten aviril,i indulonu na ritku a tak som cítala že najlepsia je klasická modrá tak i tu sme používali..
od tých cca.8mes. sme zmenili sprchác na jonshon pre dobre spanie takej rady ako tel.mlieko,a na vlasky jonshon s harmancekom.a to nám ostalo do teraz ale na vlasy máme shaumu s jahodkami.. 🙂 🙂 🙂
každe babatko je iné o tom jonshonse sa toho popísalo mi sme s ním naopakvelmi spokojný žiadny problém...

lussy666
6. okt 2010

sudocreme na prdelku a kozmetiku zatial skoro ziadnu, ale dobre skusenosti mam so znackou altermed a telovy krem excipial, ako pise majula28...

henka2
6. okt 2010

pouzivam vylucne biokozmetiku, napriklad Saloos, Weleda, Babylove, normalna kozmetika aj ta z lekarne napr, Bioderma zasadne obsahuje vselijake skodlive latky a tvari sa, ze je vhodna pre deti

ivanka85
7. okt 2010

my zatial Sebamed