Aký prášok na pranie a aviváž pre novorodenca?

j4n15
9. aug 2010

nech operem vsetky veci, este pred narodenin..chcem aby to bolo vonave a jemne 🙂

tibinka22
9. aug 2010

@j4n15
ja pouzivam persil sensitive plus a avivaz SILAN Sensitive Natural (almond Milk a aloe vera), teda ten biely... vecicky su kraasne vonave... 😉

zuzula25
9. aug 2010

Lovela

bona
9. aug 2010

Ja som prala a periem doteraz v Lovele..a avivaz som nepouzivala ziadnu a ani teraz..teda ked periem oblecenie pre malu.. 🙂

cikyta
9. aug 2010

@j4n15 lovela prášok aj aviváž.
Nevonia to až tak príliš,čo je fajn pre novonarodeniatka.Neskôr,ked sa začne s príkrmamy a treba veci viac prať,tak je dobrý Persil sensitive a aviváž biely mandlový detský silan-to je užastná vôna. 😉

andrea142
9. aug 2010

@j4n15 : ja používam Batole aj prášok aj aviváž. minule som použila prášok v čom perieme my ale malá sa od neho vyhádzala tak som začala znova Batole.

estterka
9. aug 2010

ja som oprala v lovele bez avivaze vsetky veci,nech to vonia az potom babatkovsky🙂 a tiez avivaz sa uz nezmyka tak dobre z oblecenia ako prasok,nechcem riskovat,ze by sa malej podrazdila koza hned po narodeni 😉

garonka
9. aug 2010

u nas od narodenia fičí jednoznačne Lovela 🙂 a avivaž nepoužívame netreba 😉 lovela vonia krasne babätkovsky 😵

lenuska11
9. aug 2010

ja periem malej v persile sensitive a avivaz lenor sensitvive, prve 2 tyzdne bez avivaze som . 😉

latvia
9. aug 2010

persil sensitive prasok a batole avivaz

maryanna
9. aug 2010

@j4n15 batole tekutý prášok, a batole aviváž...vonia to za bábetkom krásne, ja aj nám v ňom periem veci, sú voňavé, mekké.....ja keď používam ten tekutý batole tak ani aviváž nemusím dávať, lebo veci sú mekké a voňavé a malému už dupľom nie aviváž, iba niekedy
ale som za aj persil sensitive,...super prášok dobiela krásne vyperie.....

tynushqa
9. aug 2010

Ja by som ti poradila bud mydlovy sliz alebo biowashball a namiesto avivaze ocot. Dietatko nech je v co najmensom styku s chemiou 😉 , ktora mu nemusi robit dobre na pokozku a takisto mu moze vadit aj ta vona. Alebo v Dm drogerii sa daju kupit take mydlove vlocky specialne na pranie detskych veci, daj asi tak za hrst rovno do bubnu, k tomu troska krystalickej sody na pranie a mas pekne vyprane veci 🙂

ikke
9. aug 2010

frosch
alebo aj spominana lovela

matilde
9. aug 2010

Lovela tekuty prasok a avivaz a davam dvojite plakanie

flamenga
9. aug 2010

persil sensitive, aviváž nepoužívam

juliagregor
9. aug 2010

prášok Lovela a aviváž žiadna...
starší mal problém s pokožkou a prvá otázka kožnej lekárky bola, či používam aviváž....deťom netreba pridávať zbytočne chémiu na telíčko...

pink_lady
9. aug 2010

ocot je tiez chemikalia (kys. octova, 8%), mydlove vlocky tiez su chemikalia, 😉
periem v lovely, avivaz tiez pouzivam, lovelu al. persil sensitive

jk77
9. aug 2010

Lovela, avivaz som nepouzivala.Po roku som zacala skusat aj Woolite color, syncek ho znasa, tak budeme uzivat aj nadalej.

gabika7706
9. aug 2010

mne Lovela smrdela a smrdi, zo zaciatku som prala v Persil Sensitiv, Katke este aj v mydlovych vlockach, teraz uz periem vsetko oblecenie spolu, persil, ariel.

renatkas
9. aug 2010

zo začiatku Lovela bez aviváže ale strašne mi to smrdelo asi po mesiaci čo malý nemal problém s pokožkou som začala prať v Persil sensitive a tá voní super.

stanusa
9. aug 2010

mne sa najviac osvedcil prasok batole - vyperie dobre a aj pekne vonia, lovelu mam tekutu, ale vona sa mi nepaci, avivaz nepouzivam ziadnu 🙂

petruci6
9. aug 2010

persil sensitive a silan sensitive
lovela ani batole nevyperu ziadne flaky

moniqe3
9. aug 2010

ja som užívala a budem užívať Lovelu prášok. Aviváž som užívala až neskôr.

nikush
9. aug 2010

v normalnom, 2krat som plakala, maly sa mi nevyhadzal...teraz uz 2krat neplakam a v pohode

8808
9. aug 2010

Ahoj, mne ked sa mala narodila tak som len Lovelu davala, a ked mala asi 3 mesiace, tak som uz davala persil sensitiv a silan 🙂 a nikdy sme nic nemali (:

vieraj
9. aug 2010

avivaz ziadnu, naco pre babo a vlastne naco aj pre nas zbytocne skodliviny...a prasok zo zaciatku Lovelu a ked som ju minula tak odvtedy periem len v obycajnom prasku- Bonux, Persil a podobne

masinka
9. aug 2010

do pol roka Lovela a bez avivaze (prilis ma ta vona nenadchynala), odkedy papame prikrmy, tak Persil sensitiv ( lovela flaky od jedla nevyperie) a Silan taky biely babatkovsky, tie mi aj pekne vonaju. A davam vzdy dvakrat plachat.

mimisash
9. aug 2010

lovela a 2x vyplakat

stvura
9. aug 2010

Persil senzitive, do pol roka som pouzivala len Lovelu. Avivaz ziana. Ozaj, pozor na ten novy detsky Dreft ci ako sa to vola, maly sa mi z neho vyhodil a to bude mat coskoro dva roky.

vefi89
9. aug 2010

periem všetky veci spolu s našimi, v obyčajnom prachu- Palmex s vôňou čerešne a bez problémov 🙂

ivkaivka
9. aug 2010

Ked sa mala narodila davali sme Lovelu, no mam pocit, ze ta nas dohnala k šialenemu ekzemu takmer na celom tele (zaujimave,ze len na miestach, kde bol kontakt s oblečením, cize plienkova a tvarova cast ostali ciste).
Teraz pouzivame Ariel a je super, vobec nedrazdi neskutocne citlivu pokozku malej (ekzém zmizol),odstrani všetky škvrny a krasne vonia