Čo so škvrnou od pera?

fatmira
1. sep 2010

Ahojte.. vie mi niektora poradit, ako by sa dala odstranit z bezovej vetrovky skrvna od pera? ďakujem za kazdu dobru radu.. 🙂

mimikuku
1. sep 2010

myslim ze nijako, asi dat len nejaku milu nasivku ak je to detske oblecko 🙂

ludka140281
1. sep 2010

skus posypat kypriacim praskom,mne odstranil aj skvrny od travy,atrament,krv.........nezabudni navlhcit

maryanna
2. sep 2010

zubná pasta je na pero dobrá

aero
2. sep 2010

vystrihni ju - 😀 😀 😀

olivova
2. sep 2010

ja by som nasivku dala aj na dospele oblecko 🙂 - taku dospelacku, esteticku - krasnu, prip. daku nazehlovacku, ak to material chyti - na nete je velmi dobry vyber a pouzivam casto 😀

ichbinich
2. sep 2010

Trochu som citala... Zevraj na pera bud nieco mastne alebo nieco s alkoholom.
Teda, bud napr. obycajny Nivea krem, potom vyprat (tip na mastne flaky - prostriedok na riady, Jar). Alebo nieco, co obsahuje alkohol, napr. aj prostriedok na okna...
Nerucim za ziaden tip, iba som zo zvedavosti hladala na nete... Mozno ale staci od Dr. Beckmann priamo odstranovac skvrn, maju nekolko druhov na kazdu skvrnu 😉
Ale Jar/Pril atd. na mastne flaky je super, ja som tak odstranila manzelovi z bezovej GoreTex bundy cierny olejovy flak. Ten tip bol priamo na stranke GoreTex.

ivanakozejova
12. júl 2014

Pridávam aj ja skúsenosť ,syn počmáral bielu koženkovú sedačku a skúsila som alpu, slivovicu, prášok na vane a nič ,jedine mi zabral odlakovač 🙂